Дорогі земляки!

Усе, сьогодні ЦВК зареєструвала мене депутатом. Захистити чесний результат виборів виявилось досить не просто. Вже восьмий раз проходять вибори до ВР, а методи залишаються старими – підкуп, фальсифікація, тиск на дільничні та окружні комісії тощо. Вміння достойно програвати, як у США чи Європі, на жаль, у нас ще не прижилось, тому останніми аргументами звісно були кулаки –  також не спрацювали.

Щиро дякую всім, незалежно від того, хто підтримав мене на виборах чи проголосував за інших кандидатів. Відмінність демократичної країни – це можливість безперешкодно обирати та бути обраним. Отримавши майже 40% голосів, я розумію, який кредит довіри громада надала мені та зобов’язуюсь усіма справами дбати про інтереси громади Сіверщини та всієї України.

Першочерговим завданням оновленого парламенту є становлення миру на сході країни та адміністративна реформа. Розв’язана геополітичними амбіціями, війна має закінчитись, а країна зустріти своїх захисників з квітами та низько вклонившись. Адміністративна реформа, про яку вже понад 20 років багато сказано, але нічого не зроблено, має швидко розпочатись та завершитись уже у наступному році. Будь-які питання, що стосуються громади на місцях, мають вирішуватись саме представниками цієї громади, а не чиновниками з київських кабінетів.

Я поставлю свій підпис під Коаліційною Угодою, яка базується на засадах Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, та буду неухильно дотримуватись її положень. У новому парламенті коаліція об’єднає представників п’яти партій та блоків. Уперше за всю сучасну історію ми матимемо конституційну, проукраїнську та проєвропейську більшість. Амбітним заданням коаліції є готовність України до подачі заявки щодо вступу до ЄС, це нелегка та кропітка праця, тисячі поправок до законодавства, складні дискусії та величезна відповідальність.

Дякую всім вам за підтримку та довіру, закликаю всіх небайдужих до спільної праці заради нашого майбутнього та майбутнього наших дітей. Разом – сила!