УВАГА! ЗНО

Шановні випускники шкіл та гімназій, нагадуємо, що 5 січня розпочалася реєстрація осіб для проходження зовнішнього незалежного оцінювання, яка триватиме до 20 лютого.

Складний минулий рік ще раз підтвердив незбалансованість вищої освіти в нашій країні. Ринок праці переповнений фінансистами, економістами та юристами, проте є гостра необхідність у висококваліфікованих працівниках технічних та інженерних спеціальностей, сфери ІТ, медицини та аграрної науки. Заводи оборонного комплексу України впродовж року не могли повністю укомплектувати штат, так як на ринку практично відсутні  працівники необхідної кваліфікації, які здатні давати країні танки, літаки, гармати та ракети. Стабільним попитом користуються спеціалісти ІТ галузі, а наша країна займає перші місця у світі за експортом продукції сфери ІТ.  Війна на сході країни вкотре підкреслила катастрофічну ситуацію в сфері медицини – нестача кваліфікованих військових лікарів, хірургів, психологів призводить до непоправних втрат наших військових, які не можуть вчасно отримати допомогу.

Свідомо підходьте до вибору майбутньої професії, вона має бути не лише престижною, а й затребуваною та, найголовніше, має подобатись саме вам, бо праця має приносити не лише матеріальну винагороду, а й задоволення.  Від вашого вибору залежатиме ваше майбутнє та майбутнє нашої країни, адже процвітаюча Україна  – це, в першу чергу, успішні та освічені її громадяни.

Народний депутат України Анатолій Євлахов підтримує ваші прагнення до навчання, тому започатковує ініціативу «Освічені діти – успішна країна». Троє найкращих, за результатами ЗНО, випускників від кожного з районів нашого краю (Городнянський, Коропський, Корюківський, Новгород-Сіверський, Семенівський, Сосницький та Щорський) отримають заохочення за сумлінне навчання у вигляді цінних призів,  таких як смартфони, планшети, електронні книги тощо. Переможців буде оголошено та нагороджено після оприлюднення результатів ЗНО-2015.

Щиро бажаємо успіхів у навчанні та вдалої вступної кампанії! Будьте розумними!

Прес-служба депутата