ЗАКОНОДАВЧІ ІНІЦІАТИВИ ГРОМАДИ В ДІЇ

Під час поїздки округом Анатолій Сергійович отримував різного роду скарги, клопотання та пропозиції. Відвідуючи у смт Короп місцеву лікарню, її завідуюча Стефанія Василівна розповіла депутату про одну нелогічну норму в законодавстві, яка існує вже понад три роки. Бюджетні установи, які отримують кошти на здійснення діяльності з державного бюджету, у випадку затримки платежів ЄСВ, змушені сплачувати штраф. Інколи бюджетне фінансування затримується, і фіскальні органи виставляють бюджетникам рахунки на сплату штрафу та пені. Виходить абсурдна ситуація, коли держава сама себе штрафує і сама собі сплачує штрафи.

Згодом, спілкуючись з міністром фінансів та його заступниками, Анатолій Сергійович дізнався, що в міністерстві навіть не здогадувались про існування цієї ситуації. Понад три роки ніхто не зміг чи не захотів донести до центральних органів влади цю проблематику. Це ще раз підтверджує необхідність децентралізації та дерегуляції.

Народним депутатом сьогодні було подано законопроект для усунення абсурдної норми законодавства. Анатолій Сергійович висловлює подяку небайдужим ініціативним землякам, котрі надають йому раціональні пропозиції та об’єктивні зауваження. В єдності – сила!

Прес-служба депутата