ЄВЛАХОВ: СЕЛЯНИ НЕ ПРОСЯТЬ ПОДАЧОК, ВОНИ ВИМАГАЮТЬ СПРАВЕДЛИВОСТІ

Народний депутат від фракції «Блоку Петра Порошенка» Анатолій Євлахов пропонує парламенту встановити мінімальні закупівельні ціни на молоко у розмірі 4 грн. за літр. Відповідний проект закону зареєстрований у Верховній Раді.

Євлахов зазначив, що у разі його ухвалення, буде усунуто дискримінацію по відношенню до мешканців села, коли в умовах повсюдного зростання цін на товари та послуги, ціни на молоко, продаж якого є чи не єдиним джерелом доходів селян, знижуються.

«Селянин, який працює без вихідних та свят, сьогодні взагалі залишився без шматка хліба. Катастрофічна ситуація з робочими місцями змушує селянина шукати ліпшої долі на заробітках, а ті, хто не може полишити рідну домівку, змушені виживати за рахунок підсобного господарства. Сьогодні ми спостерігаємо повсюдне зростання цін, люди розуміють, що криза та війна дають про себе знати, проте вони не розуміють, чому ціни на молоко навпаки знижуються», – наголосив народний депутат.

 За словами Євлахова, селянин не звик скаржитися та просити від держави подачок, у нього немає часу на протести, проте, як і будь-який громадянин, він вимагає справедливого відношення до себе. Нардеп зауважив, що мешканці села продають молоко за смішною ціною – 2-2,5 грн. за літр, це сьогодні менше 10 центів. «Саме в таку суму зараз оцінюють їх пекельну працю, а в магазинах ми бачимо ціни у 3-5 разів вищими за закупівельні, виходить той, хто найбільше працює – отримує найменше. Законопроектом передбачається встановлення мінімальної ціни на молоко найпоширенішого другого ґатунку у розмірі 4 грн. за літр. Потрібно вберегти село від вимирання, бо завтра не залишиться кому обробляти нашу землю», – заявив Анатолій Євлахов.

За матеріалами БПП