РОБОЧИЙ ВІЗИТ ДО НОВГОРОД-СІВЕРЩИНИ

У понеділок, 16 лютого, народний депутат України Анатолій Євлахов відвідав з робочим візитом Новгород-Сіверський район.

У райцентрі депутат завітав до гімназії № 1 імені Бориса Майстренка, поспілкувався з учителями, розповів про роботу Верховної Ради, стан справ у країні, вислухав проблеми та пропозиції педагогів. Виявилось, що погана комунікація профільного міністерства з працівниками освітньої галузі призводить до недобрих чуток. Анатолій Сергійович роз’яснив освітянам сутність реформування освіти та заспокоїв педагогічний колектив щодо її наслідків, які, у більшості випадків, є нічим іншим, як вигадкою, що виникла через відсутність зворотнього зв’язку міністерства з освітянами.

Після відвідування навчального закладу народний депутат зустрівся з активом району. На зустрічі обговорили основні економічні проблеми країни та регіону, реалізацію податкової і бюджетної реформи, проблеми села, децентралізацію влади. Зустріч відбувалася в форматі дискусії, було обговорено проблематику практичного застосування бюджетних та податкових новацій. Особливу увагу депутат приділив обговоренню шляхів покращення інвестиційної привабливості регіону. Унікальна історична спадщина м. Новгород-Сіверський та багата ресурсами земля конче потребує інвестицій і першопричиною їх відсутності є не лише криза, а й недостатнє просування переваг регіону в бізнес-середовищі. Депутат наголосив, що в поточному році сприятиме активізації туризму, адже через військові дії потік туристів з Росії суттєво знизився, а багато українців навіть не здогадуються про існування історичної та природної перлини Чернігівщини.

По закінченню заходу народний депутат завітав до Грем’яцької загальноосвітньої школи, збудованої понад 70 років тому. Директор закладу Тетяна Мельник ознайомила гостя з роботою педагогічного колективу, станом справ і попросила сприяння у ремонті даху. Анатолій Євлахов поспілкувався з учителями, ознайомив з основними положеннями реформування країни і висловив бажання ще раз завітати до школи й провести урок з економіки.

На завершення робочого візиту до Новгород-Сіверського району Анатолій Євлахов відвідав відділ прикордонної служби у селі Грем’яч та однойменний пункт пропуску на кордоні. Командир прикордонників Євген Малик доповів про роботу підрозділу та ознайомив народного депутата з деякими особливостями охорони кордону. Своєю чергою, Анатолій Євлахов розповів прикордонникам про ситуацію на сході країни, діяльність парламенту і стан справ в економіці. Депутат подякував прикордонникам за нелегку та небезпечну службу, стійкість та патріотизм, мир та спокій Чернігівщини.

Фотозвіт тут.

 Прес-служба депутата