Робоча поїздка до Семенівського району

У понеділок, 23 лютого, відбувся робочий візит народного депутата України Анатолія Євлахова до Семенівського району.

Під час робочої поїздки народний депутат відвідав місцеву дитячо-юнацьку спортивну школу,  Ірванцівський торфозавод і районну лікарню.

У спортивному закладі, який нині відвідують 140 дітей, Анатолія Євлахова ознайомили з роботою нової секції хортингу й сучасного тренажерного залу. Директор ДЮСШ Ганна Парванчук також розповіла гостю про останні успіхи вихованців і плани на майбутнє.

«Діти – це наше майбутнє, це майбутнє нашої країни. І тож дуже важливо, аби вони росли здоровими й фізично розвинутими», – зазначив народний депутат, пообіцявши й надалі перейматися проблемами школи, надавати закладу всебічну підтримку.

Після відвідування ДЮСШ Анатолій Євлахов завітав до Ірванцівського торфозаводу, на якому склалася дуже складна фінансово-економічна ситуація. Працівникам підприємства затримують виплату заробітної плати, виникли проблеми з реалізацією продукції,  а також з отриманням коштів за проданий торфобрикет.

На думку директора Миколи Степчука, головною причиною проблем є відсутність у заводу окремого розрахункового рахунку, через що всі зароблені кошти надходять до Державного підприємства «Чернігівторф», яке не квапиться перераховувати їх на потреби своєї семенівської філії.

Після спілкування з керівництвом народний депутат зустрівся з працівниками торфозаводу. На зустрічі він уважно вислухав думки робочих, їхні скарги та пропозиції й пообіцяв докласти максимум зусиль для негайного вирішення проблем.

«Ситуація, яка склалася на підприємстві, – неприпустима, – зазначив Анатолій Євлахов, – тож для оперативного вирішення питання я найближчим часом зустрінусь з міністром енергетики та вугільної промисловості. Сьогодні ми маємо підприємство, понад 90 робітників якого своєю працею утримують майже 30 чоловік керівного складу ДП “Чернігівторф”. Працю цих людей можна побачити за вікном – це розроблені кар’єри та склади з торфобрикетом, а в чому полягає роль трьох десятків працівників “Чернігівторфу” – буде розбиратись міністерство».

Він також наголосив, що нині потрібно терміново зменшувати енергозалежність країни, тож видобуток торфу та перехід котелень на тверде паливо – дуже важливий крок не тільки для Семенівського району, а й для всієї України.

Останнім у програмі робочої поїздки народного депутата до Семенівщини був візит до районної лікарні. На жаль, у цьому закладі також виникла проблемна ситуація. Як розповіла народному депутату головний лікар Світлана Расулова, торік виникла загроза переведення місцевого психоневрологічного відділення, яке підпорядковане Чернігівській обласній психоневрологічній лікарні, з Семенівки до міста Новгород-Сіверський.

Таке переведення викликає багато незручностей  й обурення жителів Семенівського району, тож головний лікар просила Анатолія Євлахова сприяти вирішенню цього питання й допомогти залишити відділення у Семенівці.

Прес-служба депутата