Робочий візит до Коропщини й Сосниччини

У середу, 25 лютого, народний депутат України Анатолій Євлахов відвідав з робочим візитом Коропський та  Сосницький райони.

Під час робочої поїздки народний обранець побував у селі Свердловка, Мезинському національному природному парку, музеї імені Василя Куриленка, відвідав Крисківську та Радичівську загальноосвітні школи, пансіонат «Десна»,  Черешенську спеціалізовану школу-інтернат, ознайомився з програмою вуличного освітлення села Авдіївка.

У селі Свердловка Анатолій Євлахов завітав до офісу Мезинського національного природного парку, де зустрівся з колективом установи та представниками місцевого самоврядування.

Працівники парку ознайомили гостя з експонатами філії Мезинського народного археологічного науково-дослідного музею, відділу історії господарства «Авангард», кімнати-музею Василя Куриленка.

Детальніше з життям та науковою діяльністю  відомого краєзнавця та археолога Василя Куриленка народному депутату розповіли у Мезинському науково-дослідному археологічному музеї, який носить ім’я науковця- ентузіаста, дослідника палеолітичної стоянки.

На згадку про відвідування музею Анатолій Євлахов залишив запис у книзі відгуків.

Наступним пунктом поїздки народного депутата стала Крисківська загальноосвітня школа, ознайомлення з роботою навчального закладу, зустріч з педагогічним колективом і сільським головою Володимиром Осовиком.

Під час спілкування вчителі порушували питання збільшення заробітної плати, закупівельних цін на картоплю і молоко, адміністративної реформи та відродження місцевого спиртзаводу.

Потужне підприємство, що входить до концерну «Укрспирт», Анатолій Євлахов відвідав одразу після зустрічі в школі. Кілька останніх років завод не працює, хоча раніше його відрахування складали 40 відсотків районного бюджету, а місцеві жителі не мали проблем з працевлаштуванням.

«Це нонсенс, коли таке потужне підприємство не працює. А все це сталося через нехтування законами ринкової економіки і зайвий раз свідчить, що держава і державний керівник – найгірші менеджери», – зазначив народний депутат під час відвідування спиртзаводу.

У Радичівській школі, куди Анатолій Євлахов завітав після Крисок, також відбулась зустріч з педагогічним колективом і відверта розмова про наболілі питання освіти.

«Головна мета реформи сфери освіти – зростання зарплати за рахунок суттєвого збільшення посадового окладу та скасування надбавок, нарахування яких часто залежить лише від примх керівництва, що створює підґрунтя для корупції», – наголосив народний депутат під час бесіди з вчителями.

У Радичеві Анатолій Євлахов також відвідав християнський пансіонат «Десна». З роботою успішного підприємства готельної сфери народного депутата ознайомив керуючий пансіонатом Деніс Бородюк.

Останнім серед навчальних закладів, куди завітав народний депутат під час робочої поїздки, стала спеціалізована школа-інтернат з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів, що в селі Черешеньки.

Екскурсію закладом, в якому виховується 131 дитина, провела його директор Олена Лагошна. Вона ознайомила Анатолія Євлахова зі здобутками вихованців, діяльністю педагогічного колективу, роботою гуртків і тренажерного залу.

Народний депутат поспілкувався з учителями, розповів про свої законотворчі ініціативи, вислухав побажання та пропозиції.

«Я приємно вражений тим, що побачив у школі-інтернаті. І тепер хочу щоб цей заклад став прикладом для всієї України. Прикладом того, як можна і треба ставитися до дітей, позбавлених батьківської опіки», – наголосив після зустрічі Анатолій Євлахов.

Наприкінці робочої поїздки народний депутат завітав до села Авдіївка Сосницького району, де ознайомився з успішним виконанням програми вуличного освітлення. У найбільшому селі Сосниччини робота 54 потужних ліхтарів, обладнаних сучасними енергозберігаючими лампами, коштуватиме місцевому бюджету лише 300 гривень на місяць.

Авдіївський сільський голова Анатолій Адаменко подякував народному депутату за підтримку в реалізації програми вуличного освітлення. У свою чергу, Анатолій Євлахов висловив захоплення тим, що, незважаючи на складні часи, місцева влада знаходить можливість для розвитку в інтересах громади.

 

Прес-служба депутата