Євлахов про фермерські господарства

Стимулювання створення та діяльності сімейних фермерських господарств надасть можливість селянам формалізувати свій бізнес. Про це заявив народний депут-“ударівець” Анатолій Євлахов під час розгляду відповідного проекту закону в сесійній залі.
“Нарешті парламент звернув увагу на проблеми селян. Це дасть можливість селянам формалізувати свій бізнес”, – сказав Євлахов.
За словами “ударівця”, ухвалення відповідного закону дасть можливість селянам стати прямими постачальниками тієї продукції, яку вони виробляють.
Законопроектом передбачається внесення змін та доповнень до законів України “Про фермерське господарство” та “Про особисте селянське господарство”.
Також пропонується забезпечити спрощений порядок трансформації особистих селянських господарств в сімейні фермерські господарства, спрощення реєстрації та організації їх господарської діяльності, спрощення процедури отримання дозвільних документів. Крім того, прийняття законопроекту сприятиме усуненню податкових перепон, які нині мають місце при реалізації продукції, вирощеної селянськими господарськими господарствами, та сприятиме виведення з тіні значного сегменту сільськогосподарської продукції.
За матеріалами УДАР