Вітання жінкам-довгожителям

З Міжнародним жіночим днем привітали від імені народного  депутата України  Анатолія Євлахова жінок-довгожителів виборчого округу № 207.

На Городнянщині зі 100-річним ювілеєм привітали Катерину Федорівну Шамрай.

Помічник-консультант народного депутата Петро Редюк побажав шановній ювілярці міцного здоров’я, мирного неба, хорошого настрою, а також подякував за багаторічну сумлінну працю.

Катерині Федорівні, а також 17 жінкам, які також проживають у Великодирчинському стаціонарному відділенні територіального центру соціального обслуговування, вручили квіти й великий святковий торт.

«Бажаю, щоб те тепло, яке ви так щедро даруєте оточуючим, повернулося до вас сторицею і зігрівало вас все життя», – передав Петро Редюк слова з вітання Анатолія Євлахова.

У Коропському районі привітали жительку села Червоне Марію Прокопівну Охріменко, яка 50 років життя присвятила роботі в медичній галузі.

Від імені народного депутата помічник-консультант Катерина Четверик разом із головою районної ради Михайлом Мазуренком та сільським головою Іваном Пупієм подарували шановній жінці квіти і торт.

У селі Орлівка Новгород-Сіверського району квіти та солодощі вручили Уляні Петрівні Зарубі, яка торік відзначила своє 100-ліття. Разом із помічником народного депутата Михайлом Черником її привітав і сільський голова Віктор Петруков.

На Семенівщині з Міжнародним жіночим днем привітали Христину Аврамівну Нагорну. У свято 8 Березня до жительки села  Жадове,  яка народилася далекого 1900 року, завітав помічник-консультант Володимир Ігнатенко. Він побажав Христині Аврамівні всього найкращого і вручив поважній представниці прекрасної статі квіти, цукерки та фрукти.

Олену Гуріївну Кириченко (на фото), найстаршу жінку Сосниці, відвідав депутат районної ради Іван Портний. Помічник Анатолія Євлахова вручив «винуватиці» свята букет квітів і торт.

У Щорсі привітали ветерана війни Ганну Федорівну Колмакову, яка 8-го березня відзначила свій 95-ий день народження. Разом із представниками районної влади та  ради ветеранів поважну жінку привітав помічник-консультант Вадим Сергійко. Від імені народного депутата він вручив Ганні Федорівні квіти та цінний подарунок.

 

Прес-служба народного депутата