Робоча поїздка на Городнянщину

У четвер, 30 квітня, народний депутат України Анатолій Євлахов відвідав з робочим візитом Городнянський район.

Під час чергової поїздки в округ парламентар побував у селах Тупичів і Вихвостів, а також у районному центрі.

У межах програми перебування в Тупичеві народний депутат відвідав підлітковий клуб «Сучасник», дитячий садок «Казка», лікарську амбулаторію, будинок культури, школу, в якій прослухав виступ шкільного духового оркестру.

«Колись такі оркестри були майже в кожному великому селі, але, на жаль, з часом припинили свою діяльність, тож я пишаюся, що в нашому окрузі знайшлися ентузіасти, які зберегли оркестр, зберегли стару добру традицію», – зазначив Анатолій Євлахов.

Він також подякував вихованцям і колективу місцевої школи, які боролися за право отримати спортивний майданчик від Фонду Кличко. На жаль, Тупичівська школа не ввійшла до числа переможців, проте, за словами сільського голови Лариси Шовкової, це об’єднало громаду, а процедура підготовки заявки на участь у конкурсі розкрила креативні здібності молоді. За це вихованці школи отримали від депутата заохочувальні подарунки – фірмові мячі.

До речі, нещодавно Тупичівська сільрада виборола призове місце в обласному конкурсі «Краща сільська, селищна, міська рада», тож вибір місця для візиту був не випадковим. Окрім цього, колишній районний центр Тупичів, а нині порівняно велике село має стати ще й центром об’єднання територіальних громад у межах адміністративної реформи.

Наступним у робочій поїздці був візит до села Вихвостів, де народний депутат відвідав школу, місцеві храми, дитячий садок «Ялинка», контору і виробничі площі потужного сільськогосподарського товариства «Віра», яке займається тваринництвом і вирощенням зерна.

«Успішне товариство «Віра», яке зберегло попередні здобутки й кожного року нарощує обсяги виробництва, – хороший приклад для всіх, хто має бажання працювати на землі, а не сидіти, склавши руки. Я не буду розповідати про співпрацю держави та бізнесу, адже це яскравий приклад протилежного. Єдине, що може і має робити держава – не заважати. А, як бачимо, в Україні є люди, здатні робити щось не лише для себе, а й для громади та держави», – зазначив Анатолій Євлахов.

Завершилася програма перебування в місті Городня. Народний депутат завітав до гімназії, завершення ремонту якої перебуває на його особистому контролі, взяв участь в урочистих заходах, присвячених нагородженню переможців всеукраїнських та обласних олімпіад і конкурсів, а також ознайомився з роботою місцевої Школи мистецтв.

 Прес-служба депутата