З Днем державної служби!

 

Шановні працівники державної служби!

Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем державної служби!

Ваша відповідальна праця потребує самовідданості, бажання служити людям, справжньої відданості своїй справі.

Люди, які обрали державну службу, заслуговують на глибоку повагу суспільства, адже від їхньої відповідальної праці залежать упевнене сьогодення і віра у стабільне майбутнє.

Довіра громадян до влади починається саме  з працівника  державної служби, котрий відіграє вкрай важливу і відповідальну роль посередника між владою і громадою.

Державний службовець повинен кожного дня оперативно реагувати на запити суспільства і знаходити правильні та виважені рішення.

Нині з метою забезпечення прозорості процесів прийняття владних рішень одним із основних пріоритетів національної політики є реформування державного управління. Усе це здійснюється задля підвищення авторитету державної служби як в Україні так і на міжнародній арені.

Тож нехай ваші дії будуть професійними, мудрими й виваженими, а щоденна робота викликає у вас задоволення, а в громадян – повагу й довіру.

Нехай родинне тепло і затишок завжди надихають вас на виконання такого почесного і відповідального обов’язку як служіння державі та людям.

Щиро зичу вам міцного здоров’я, мирного неба, щастя і радості.

 

З повагою
народний депутат України  Анатолій Євлахов