Майбутнє України в руках молодих талантів

У п’ятницю, 14 серпня, народний депутат України Анатолій Євлахов нагородив переможців конкурсу «Освічені діти – успішна країна». Урочистий захід відбувся у мальовничому місці – на базі туристично-готельного комплексу Бреч, що неподалік Корюківки.

Відповідно до умов конкурсу, переможцями стали цьогорічні випускники шкіл північних районів Чернігівщини, які за результатами зовнішнього незалежного оцінювання набрали найбільше балів. Усього перлину Корюківщини відвідав 21 студент-першокурсник.

Серед переможців були і двоє випускників, яким під час ЗНО вдалося набрати максимально можливу кількість балів – 200. Це Кирило Усачов з Городні та Владислав Свердлов із Коропа. Обидва юнаки успішно склали тести з математики.

«Приємно вражений успіхами з фізико-математичних наук, майже у всіх переможців найкращі показники саме з цих предметів. Світ крокує ерою технологій, основою якої є точні науки, а ось англійську потрібно підтягувати і це не лише моє бачення, про це говорять діти, батьки і педагоги, про це вже почули і в профільному міністерстві», – зазначив Анатолій Євлахов.

Парламентар вручив кожному з переможців грамоту і подарунок – сучасний планшет, який стане в нагоді під час подальшого навчання у вищих навчальних закладах.

«Будьте успішними, постійно навчайтеся, беріть активну участь у громадському житті та цінуйте друзів», – побажав молоді на церемонії нагородження Анатолій Євлахов.

«Я чула про конкурс, але до останнього моменту не очікувала, що потраплю до списку переможців, – зізналася після церемонії нагородження представниця Сосницького району Юлія Запорожченко, яка буде навчатися редакторській справі у Київському національному університеті культури і мистецтв.

Крім неї, перемогу в конкурсі здобули ще двоє земляків-сосниччан – Валентин Захарченко та Дар’я Куц.

Городнянський район разом із Кирилом Усачовим представляли Анастасія Сакунова і Наталія Ізотова.

З Коропщини, крім Владислава Свердлова, прибули Ірина Пасько та Вікторія Кисіль.

Серед молоді Корюківського району найуспішнішими стали Антон Борисов, Роман Рябець і Вікторія Бикова.

Новгород-Сіверський район представляли гімназисти Олеся Коленченко, Денис Махов і Олексій Ковбаса.

На Семенівщині перемогли Юлія Маслова, Руслан Коваленко і Марина Неруш.

У Щорському районі найуспішнішими випускниками стали Марія Лагута, Катерина Солошенко та Євгеній Ткаченко.

Після церемонії нагородження на переможців конкурсу чекала екскурсія ТГК «Бреч», юнаки та дівчата ознайомились з роботою, архітектурними та скульптурними пам’ятками комплексу, відвідали стайні з елітними породами коней. Спеціально для молоді було організовано майстер-клас з верхової їзди. По завершенню всі мали можливість проїхатись верхи та каретою, а наостанок на всіх чекав дружній обід під вітрилами ресторану «Сильвер».

Низький уклін батькам і педагогам, які, не дивлячись на всі складнощі, виховують достойне молоде покоління. Бажаємо успіхів нашим випускникам у подальшому навчанні, а одинадцятикласникам – перемоги у наступному році.

Фотозвіт тут.

Прес-служба народного депутата