Вітаю з Днем знань!

Шановні освітяни, дорогі учні, студенти й батьки!

 Щиро вітаю вас із Днем знань і початком нового навчального року!

Першого вересня всі дороги ведуть до навчальних закладів. Особливим і визначальним у житті цей день стане для першокласників, які, тримаючись за батьківські руки,  прийдуть до школи.

Не менш важливим він буде для одинадцятикласників, яким доведеться докласти максимальних зусиль задля хороших оцінок в атестаті.

Відповідальним він стане для випускників середніх спеціальних і вищих навчальних закладів, які незабаром будуть втілювати отримані знання в самостійному житті.

Завжди хвилюючим перший день осені буде і для освітян. Дорогі вчителі, шановні викладачі, на вас покладена висока і дуже відповідальна місія. Ви маєте не лише дати учням і студентам знання, допомогти їм визначитися з майбутньою професією, ваше завдання – виховати повноцінних членів суспільства, кожен з яких має бути патріотом України.

Тому я дякую вам за нелегку щоденну працю, шляхетну справу і вклоняюся перед тими вчителями та викладачами, які щиро і безкорисно дарують знання і тепло сердець, віддаючи вихованцям частинки своєї душі.

З особливим теплом сьогодні я звертаюся до першокласників і першокурсників. Дорогі мої, не забувайте, що всі життєві перешкоди долаються силою знань. Тому що знання – це скарб, а вміння вчитись – це ключ до нього. Сам час настійно вимагає: не хочеш відстати від життя – учись! Успішне майбутнє починається саме зі шкільних класів і університетських аудиторій, бібліотек і лабораторій. І саме ваше прагнення до навчання, творчого мислення і нових знань, ваша жага до успіху і самореалізації   стануть запорукою гідного майбутнього не тільки вас, а й рідної України.

Тож зичу всім вам успішного навчального року, міцного здоров’я, невичерпної енергії, творчих здобутків, натхнення!

З повагою

народний депутат України Анатолій Євлахов