На Корюківщині відкрили новий дитсадок

Першого вересня в селі Козилівка Корюківського району відкрили новий дитячий садок «Калинка».

На урочистій церемонії відкриття був присутній народний депутат України Анатолій Євлахов.

«Я дуже радий, що є громади, які спроможні розвиватися, народжувати дітей, тому що для Чернігівщини, де складна демографічна ситуація,  це актуальне питання», – зазначив він.

Гість також наголосив, що відкриття виховного закладу – хороший приклад для всього регіону, зразок конструктивної співпраці громади, влади та бізнесу.

Анатолій Євлахов побажав колективу «Калинки» успіхів і розширення закладу за рахунок збільшення кількості вихованців.

За традицією, на свято народний обранець приїхав не с порожніми руками. Холодильник, постільна білизна, спортивні м’ячі – такі подарунки отримав дитсадок від парламентаря і ПАТ «Слов’янські шпалери – Корюківська фабрика технічних паперів».

Добре відома фабрика переймається долею виховного закладу не вперше. Саме за її матеріальної підтримки був зроблений ремонт «Калинки», заміна сантехніки загальною вартістю понад 200 тисяч гривень.

«Дуже дякую народному депутату Анатолію Євлахову і Корюківський фабриці за увагу, допомогу і небайдужу позицію», – зазначив під час відкриття дитячого садка Козилівський сільській голова Петро Рубець.

Це саме його зусиллями 2009 року почалася реконструкція закладу, розрахованого на 40 вихованців, яка склала 2,7 мільйона гривень. Наразі в «Калинці» сформовано першу групу з 20 хлопчиків і дівчаток, якими опікуватимуться завідувачка Світлана Солохненко і вихователька Катерина Тоніца. А загалом, завдяки зведенню дитсадка, нову роботу отримали 6 селян.

Фотозвіт тут.