День міста: Корюківка і Новгород-Сіверський

У суботу, 19 вересня, народний депутат України Анатолій Євлахов відвідав Новгород-Сіверський та Корюківку, де взяв участь у святкуваннях Дня міста і 72 річниці визволення від нацистських окупантів.

Анатолій Євлахов подякував за запрошення, привітав територіальні громади зі святами, оглянув виставкові й торгівельні ряди з продукцією місцевих майстрів і виробників.

«Вітаю зі святом усіх жителів прекрасного Новгород-Сіверського, історичної і культурної столиці Сіверського краю, перлини Чернігівської області! Зичу, щоб ваше місто й надалі процвітало, щоб у вас завжди було натхнення для подальших трудових звершень. Зі свого боку, зроблю разом з місцевою владою все, аби ваше життя було ще комфортніше і ви впевнено дивилися у майбутнє», – наголосив Анатолій Євлахов у вітальній промові.

У Корюківці народний депутат долучився до урочистої церемонії нагородження відомих жителів міста і разом з представниками місцевого самоврядування, районної влади вручив їм почесні грамоти й квіти.

Він також побажав корюківчанам міцного здоров’я, злагоди й мирного неба.

«Зичу вам, щоб Корюківка, яка є найпрогресивнішим містом, й надалі розбудовувалася і згодом стала центром Поліського краю. Тому що вам є чим пишатися, ви здатні об’єднуватися і робити разом багато корисного на благо громади, за вами майбутнє», – зазначив Анатолій Євлахов.

В обох райцентрах народний депутат тепло спілкувався с місцевими жителями, вислуховував пропозиції, обмінювався думками з приводу розбудови рідного краю, економічної та політичної ситуації в Україні, а також роботи Верховної Ради.

Фотозвіт тут.

Прес-служба депутата