Робоча поїздка в округ 18.11.2015

У середу, 18 листопада, народний депутат України Анатолій Євлахов відвідав з робочим візитом чотири райони виборчого округу № 207.

Свою поїздку депутат розпочав з Корюківки, біля околиці якої нещодавно вирувало будівництво електростанції.  Разом із представниками районної влади Анатолій Євлахов відвідав будівельний майданчик, де працювала техніка, хоча жодних дозволів на проведення робіт забудовник не має.

«Звісно, будівництво нового об’єкту – це добре, в майбутньому це створить додаткові робочі місця, сприятиме енергетичній незалежності Корюківки, зростуть і надходження до бюджету. Але порушувати при цьому  законодавство – неприпустимо», – зазначив народний депутат.

Наступним пунктом поїздки стала Сядринська загальноосвітня школа, з роботою якої гостя ознайомила директор закладу Оксана Савченко. Цього року на реконструкцію системи теплопостачання закладу і встановлення твердопаливного котла з державного бюджету надійшло 528 тисяч гривень.

Далі Анатолій Євлахов відвідав Семенівку. Очільник міста Олександр Бичков  представив Анатолію Євлахову колектив міської ради, ознайомив з проектом дитячого садка, поділився планами на майбутнє.

У райцентрі гість відвідав дошкільний навчальний заклад «Сонечко», в якому виховують 230 дітей, поспілкувався з колективом. Завідуюча дитячого садка Любов Тринога розповіла Анатолію Євлахову про хід будівельно-ремонтних робіт, які тривають у закладі, і подякувала за допомогу у вирішенні питання фінансування. Саме за сприяння народного депутата України Анатолія Євлахова на підтримку проекту реконструкції дитсадка цьогоріч виділено 2 мільйони 900 тисяч гривень. Крім того, міськрада зі свого бюджету виділила 319 тисяч гривень  спів-фінансування.

Реконструкція дитячого садка «Сонечко» відбувається у межах пілотного Проекту Європейського Союзу та Організації об’єднаних націй «Місцевий розвиток орієнтований на громаду – 3», перемогу в якому здобула Семенівська міська рада.

Після «Сонечка» народний депутат відвідав ще один дошкільний навчальний заклад – «Лісовічок», де теж тривають ремонтні роботи, фінансування цьогоріч відбувається з державного бюджету за поданням Анатолія Євлахова.

На реалізацію проекту «Реконструкція дитячого садка «Лісовичок» в місті Семенівка Чернігівської області. Заміна вікон» з Державного фонду регіонального розвитку було виділено 400 тисяч гривень, крім того в Семенівці буде переведено на тверде паливо систему опалення приміщення будинку культури та адміністративної будівлі району, це дозволить економити місцевому бюджету значні кошти.

«Треба інвестувати в дітей, підтримувати майбутнє, це дуже важливо і відповідально», – наголосив народний депутат під час спілкування з колективом дитсадка і завідуючою Світланою Вязовик.

«І взагалі, Семенівка – це яскравий приклад того, як, завдяки активній роботі міського голови, районної влади та бажанню змін на краще, можна успішно реалізовувати проекти. Приклад того, як за наявності бажання, люди знаходять можливості», – зазначив Анатолій Євлахов наприкінці візиту в райцентр.

У селі Авдіївка Сосницького району, наступному пункті у програмі візиту до округу, народний депутат відвідав шкільну котельну і дільничну лікарню. На реконструкцію і встановлення твердопаливних котлі у школі з державного бюджету виділили понад мільйон гривень, на реконструкцію лікарні з застосуванням систем енергозбереження – також понад мільйон. Про хід робіт на цих об’єктах гостю доповів сільський голова Анатолій Адаменко, завдяки енергійності і наполегливості якого було успішно реалізовано не один проект, спрямований для розвитку та покращення життя місцевої громади.

Наприкінці робочого візиту в округ народний депутат Анатолій Євлахов завітав до Коропа. Першою установою, яку відвідав народний депутат, була центральна районна лікарня. Торік, під час виборчих перегонів, Анатолій Євлахов пообіцяв вирішити питання фінансування ремонту поліклінічного відділення лікарні. Цьогоріч Коропську ЦРЛ включили до програми державного фінансування, виділили кошти на завершення ремонтних робіт – понад 3,1 мільйона гривень.

Головний лікар Стефанія Миронова показала об’єкт, де триває ремонт, поділилася проблемами, які виникли під час робіт, і попросила народного депутата забезпечити поліклінічне відділення сучасними меблями та обладнанням.

«Головне завдання влади – створення належних умов для проживання і життєдіяльності населення, в тому числі доступному і фаховому медичному обслуговуванні», – зазначив у ході зустрічі Анатолій Євлахов.

Він також відвідав районну школу мистецтв, управління соціального захисту населення, територіальний центр надання соціальних послуг і районний будинок культури.

Під час візиту до Коропа народний депутат особливу увагу приділив умовам праці колективів соціального захисту, необхідності реформи соціальної сфери, а також належного фінансування закладів культури та освіти. З метою інформування міністра про реальний стан справ з надання субсидій народний депутат України Анатолій Євлахов ознайомився з усіма етапами цього процесу, від звернення громадян до органів соціального захисту до призначення субсидії.

Фотозвіт тут.

Прес-служба депутата