Візит узбецького посла

У п’ятницю, 27 листопада, у Корюківці відбулась зустріч народного депутата України Анатолія Євлахова з Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Узбекистан в Україні Алішером Абдуалієвим.

Основною проблемою півночі Чернігівщини є безробіття. У регіоні практично відсутні виробничі підприємства, а наявні потужності лісового господарства використовуються не в повній мірі. Тож, у межах заходів щодо залучення інвестицій в регіон, Анатолій Євлахов ініціював візит Посла Республіки Узбекистан.

Під час візиту в Корюківку пан Алішер Абдуалієв відвідав найбільше підприємство області Публічне акціонерне товариство «Слов’янські шпалери – КФТП».

Узбецьку делегацію з роботою підприємства ознайомив  Анатолій Євлахов. Гості мали можливість розкрити для себе всі процеси виробництва, починаючи від дизайну шпалер, роботи виробничих цехів  і закінчуючи роботою складу готової продукції.

Анатолій Євлахов докладно розповів про особливості виготовлення шпалер, історію і перспективи розвитку підприємства, стан справ на ринку і торгівлю з іншими країнами, у тому числі з Республікою Узбекистан.

Під час екскурсії гості відвідали відділ дизайну, де ознайомились з каталогом готової продукції, особливостями створення малюнків і останніми зразками шпалер. Пан Алішер Абдуалієв залишився задоволений побаченим, схвально відгукнувся щодо майстерності художниць. Поважний гість також високо оцінив зусилля керівництва ПАТ «Слов’янські шпалери – КФТП» задля розвитку підприємства, підвищення його конкурентоспроможності, нарощення матеріально-технічної бази та зміцнення зовнішньоекономічних зв’язків.

У ході зустрічі детально обговорювалось питання узбецьких інвестицій в регіон. Пан Посол разом з радником посольства Республіки Узбекистан в Україні з торгово-економічних питань Алішером Карімовим зазначили про значну потребу узбецької економіки в лісоматеріалах і аграрній продукції.

Анатолій Євлахов наголосив, що Чернігівщина може забезпечити Республіку Узбекистан даними товарами. Крім того, народний депутат повідомив, що наразі навіть наявні потужності деревообробки Чернігівщини не завантажені в повній мірі і закликав інвестувати в лісопереробну галузь. «Нещодавно набрав чинності новий закон, який забороняє експорт лісу-кругляку, це означає, що продати за кордон можна лише оброблену деревину або готову продукцію. Тож Чернігівщина відкрита для інвесторів, ми сприятимемо всім, хто створюватиме тут нові робочі місця, зрештою співробітництво взаємовигідне для наших країн», – наголосив Анатолій Євлахов.

Народний депутат також проінформував про перспективи розвитку сільського господарства в регіоні, особливо щодо виробництва органічної продукції.

Пан Алішер Абдуалієв залишився задоволеним візитом, подякував народному депутату за запрошення, пообіцяв проінформувати Президента та Уряд Республіки Узбекистан щодо інвестиційних можливостей Чернігівщини.

Фотозвіт тут.

Прес-служба депутата