НЕЗВАЖАЮЧИ НА КРИЗУ, ДЕРЖАВА ПРОДОВЖУЄ БУДУВАТИ

У середу, 2 грудня, народний депутат України Анатолій Євлахов здійснив чергову робочу поїздку в округ, відвідавши Городнянський, Щорський та Корюківський райони.

Свою робочу поїздку Анатолій Євлахов розпочав з ознайомлення з ходом ремонтних робіт Городнянської районної гімназії, на що в державному бюджету цьогоріч було передбачено майже 8 мільйонів гривень.  Задля забезпечення цільового використання коштів реконструкцію цього закладу депутат тримає на особистому контролі.

Далі Анатолій Євлахов завітав до Школи мистецтв, де відвідав кімнату-музей відомої співачки, уродженки Городнянщини, народної артистки України Лідії Кондрашевської.

Наступним пунктом перебування депутата на Городнянщині був візит у Центр дитячої та юнацької творчості, який відвідують 600 дітей з усього району. Анатолій Євлахов ознайомився з роботою закладу, поспілкувався з викладачем іноземних мов, ентузіастом, автором кількох підручників Миколою Хмеленком.

Під час спілкування депутат наголосив на важливості вивчення іноземних мов, знання яких допоможе  дітям бути конкурентоздатними та успішними.

Далі Анатолій Євлахов відвідав Щорс, де ознайомився з ходом ремонту Дитячо-юнацької спортивної школи, на який з держбюджету виділено понад 760 тисяч гривень, з реконструкцією стадіону «Колос» (майже 750 тисяч гривень) і загальноосвітньої школи № 1 (понад 1 мільйон гривень), завітав до Дитячої музичної школи імені Н.Г. Рахліна, на заміну дверей і вікон якої виділено понад 356 тисяч гривень.

Наступним у поїздці депутата був Корюківський район. Депутат завітав до школи в селі Наумівка, в якій навчається 160 дітей. Директор навчального закладу Світлана Рябець розповіла про проблему з водопостачанням, яку школа відчуває особливо гостро навесні та влітку, коли домогосподарства збільшують споживання води і тиск у водогоні знижується. Депутат дав доручення керівникам району вирішити це питання вже в цьому році. «Ця сільська школа набагато краща за більшість шкіл у райцентрах області, тож мені дивно, що це питання не вирішено. Ціна індивідуальної свердловини – максимум 20 тисяч гривень. На рахунках Наумівської сільської ради сьогодні є 170 тисяч, тож потрібно частину цих коштів направити на свою ж школу. Місцеві бюджети мають кошти, але не витрачають їх на розвиток, і в результаті щодня ці гроші «з’їдає» інфляція»,  – наголосив Антолій Євлахов. Депутат також дорікнув і районному керівництву, яке має допомагати місцевим громадам ефективно використовувати наявні кошти.

У селі Наумівка депутат також відвідав дитячий садок «Сонечко». Завідуюча Зоя Савченко ознайомила Анатолія Євлахова з роботою закладу і температурним режимом у групах. «Тут стоїть сучасна модульна котельня, яка може працювати на дровах і на голубому паливі, а опалюється заклад лише дорогим газом. Я не розумію логіку цього. Навіть якщо найм кочегарів і заготівля дров коштуватимуть майже стільки ж як газ, то це наше паливо, а ще наш лісгосп отримає кошти, місцевий кочегар отримає зарплату, бюджет – податки. Ми таким чином залишаємо гроші тут, а не віддаємо Росії за газ», – зазначив Анатолій Сергійович.

У Корюківці, в районі Новоолексіївка, депутат відвідав початкову школу, в якій навчаються 30 дітей, і щороку кількість учнів зростає. Анатолій Євлахов ознайомився з роботою закладу і відповів на запитання, що хвилювали директора Світлану Римар і вчителів.

На завершення чергової поїздки в округ Анатолій Євлахов завітав у Корюківську загальноосвітню школу №4, одну з наймолодших у регіоні (побудована 2004 року). Директор Олег Гайовий показав депутату приміщення, розповів про роботу педагогічного колективу, проблеми та побажання. Далі було тривале спілкування з учителями. Окрім відповіді на питання, які ставили педагоги, парламентар розповів про рік роботи у Верховній Раді, економіку і реформи.

Фотозвіт тут.

Прес-служба депутата