Медицина, освіта і робочі місця – запорука розвитку

У середу, 16 грудня, народний депутат України Анатолій Євлахов разом із головою Чернігівської обласної державної адміністрації Валерієм Кулічем відвідали з робочим візитом три райони Чернігівщини.

У Корюківці  Анатолій Євлахов і Валерій Куліч завітали до центральної районної лікарні. Головний лікар Сергій Пивовар ознайомив гостей з ходом ремонтних робіт, розповів про заклад, перспективи створення госпітального округу та нагальні потреби у медичному обладнанні та фінансуванні.

Для завершення робіт в лікарні потрібна актуальна проектна документація, кошти держава на розвиток виділяє. Якісні медицина та освіта і робочі місця – це і запорука успіху новоутворених територіальних громад, і завдання всіх рівнів влади – такий наголос зробили гості за результатами візиту до лікарні.

Народний депутат і голова ОДА також завітали до одного з набільших підприємств області – Публічного акціонерного товариства «Слов’янські шпалери – КФТП».

Екскурсію підприємством для Валерія Куліча провели головний директор Віктор Мурай і безпосередньо Анатолій Євлахов, який з 2010 року до обрання його народним депутатом восени 2014-го працював заступником директора департаменту ПАТ «Слов’янські шпалери – КФТП».

Голова облдержадміністрації ознайомився з роботою фабрики, відвідав відділ дизайну, кілька цехів і склад готової продукції. Державна фіскальна служба планує забрати у Чернігівщини 11 платників податків, перевівши їх до «Офісу великих платників податків» (прямі відрахування у держбюджет).
Серед них і Корюківська фабрика технічних паперів.
«Ми всіляко протидіємо цьому процесу, адже у випадку його реалізації бюджет Чернігівщини може втратити близько 146 мільйонів гривень надходжень на рік. Ми будемо робити все, щоб цього не сталося», – категорично запевнив Валерій Куліч.

Віктор Мурай і Анатолій Євлахов розповіли  Валерію Кулічу про історію і перспективи розвитку підприємства, особливості виготовлення шпалер, зовнішньоекономічні зв’язки і стан справ на галузевому ринку.

Наступним пунктом поїздки був недобудований Меморіальний комплекс пам’яті жителів населених пунктів України, знищених фашистськими окупантами, розташований неподалік районного центру в урочищі Гай. Анатолій Євлахов і Валерій Куліч поклали до пам’ятного хреста квіти, обговорили важливість питання добудови Меморіального комплексу. Народний депутат зазначив, що масштаби Корюківської трагедії березня 1943 року, коли під час фашистської окупації загинуло близько 7 тисяч мирних жителів, виняткові.

«Корюківка – найбільше поселення в Європі, повністю знищене нацистами в рамках каральної операції під час Другої світової війни. Я докладу всіх зусиль, аби в бюджеті наступного року передбачили кошти на будівництво Меморіального комплексу. Крім того, його треба збудувати в Корюківці, аби людям було зручніше відвідувати це пам’ятне місце. Конкретне місце майбутнього розташування Меморіального комплексу треба визначити під час громадського обговорення цього питання», – наголосив Анатолій Євлахов.

У селі Авдіївка Сосницького району народний депутат і голова ОДА відвідали загальноосвітню школу, опалення якої забезпечує нещодавно реконструйована котельня. Про виконання робіт на цих об’єктах гостю доповіли Авдіївський сільський голова Анатолій Адаменко і директор школи Валентина Бібік.

«Встановити два сучасні котли і відремонтувати котельню вдалося всього за три тижні. Завдяки роботі нових котлів, економія коштів на опаленні становитиме до 60 % від попередніх витрат», – зазначив Анатолій Адаменко.

Наприкінці робочого візиту в округ народний депутат Анатолій Євлахов і голова Чернігівської облдержадміністрації Валерій Куліч завітали до спеціалізованої школи-інтернату, що в селі Черешеньки Коропського району. Вони  вручили вихованцям закладу подарунки до Дня святого Миколая, а діти підготували для гостей святковий концерт.

Фотозвіт тут.
Відеосюжет ЧОДТРК тут.

Прес-служба депутата