Робоча поїздка до Сосниці

  Під час чергової робочої поїздки у 207 округ, яка відбулась 23 лютого, народний депутат України Анатолій Євлахов відвідав районний центр Сосниця.

  Першим пунктом, куди завітав народний депутат, була гімназія імені О. П. Довженка. Анатолій Євлахов оглянув класи, зустрівся з педагогічним колективом, обговорив нагальні проблеми закладу: ремонт даху і заміну вікон.

  Під час зустрічі депутат розповів про роботу у Верховній Раді, політичну та економічну ситуацію в країні. Він також обговорив важливість економії бюджетних коштів, переваги переходу з газових котлів на твердопаливні, рівень зарплат в освітній галузі, якість навчання й реформи.

  «Якість освіти дуже важлива для розвитку держави, для її майбутнього. Тож не менш важливими є й реформи в освітній галузі, яких не було майже 25 років», –  зазначив Анатолій Євлахов.

  Після відвідин гімназії, народний депутат ознайомився з роботою районного управління праці і соціального захисту. Як повідомив начальник установи Геннадій Худяков, на Сосниччині 70 % сімей отримують субсидії, на які торік з бюджету було витрачено 46 мільйонів гривень.

  Анатолій Євлахов наголосив на важливості реформ у соціальній галузі, перевагах об’єднання кількох фондів в один, адресної допомоги, електронного обігу документів.

  Наступним навчальним закладом, який відвідав депутат, став Сосницький професійний аграрний ліцей. Під час зустрічі з педагогічним колективом Анатолій Євлахов також обговорив складну економічну ситуацію в країні, проблеми інвестування, курс гривні. Крім того, він запропонував керівництву ліцею конкретні заходи з покращення матеріально-технічної бази та ефективного використання земельної ділянки.

 Після ліцею Анатолій Євлахов завітав до Сосницької спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату для дітей з особливими потребами. Після екскурсії, яку провела для гостя директор інтернату Лілія Саприкіна, ознайомлення з унікальними програмами та ідеями, які втілюють тутешні педагоги, народний депутат зазначив, що це один з найліпших навчальних закладів такого типу.

  «Я приємно вражений побаченим, вражений ентузіазмом педагогічного колективу, любов’ю до дітей, до своєї праці, самовіддачею і натхненням тих, хто тут працює. Цей заклад, як і сотні інших по Україні, так саме в недостатній мірі фінансується, але брак фінансування своєю креативністю та ентузіазмом компенсує цей чудовий колектив», – наголосив нардеп.

  Далі Анатолій Євлахов завітав у дошкільний навчальний заклад «Калинка», де також зустрівся з колективом вихователів і працівників, обговорив нагальні проблеми дитсадка, політичну та економічну ситуації в країні, відповів на запитання.

  Під час наступного візиту – до дитячої музичної школи імені Марка Полторацького, яка цьогоріч святкує свій 50-річний ювілей – народний депутат подарував закладу саксофон-тенор, на якому також у дитинстві вчився грати. Подарунок отримав натхненник класу духових інструментів Вячеслав Рашинський.

  Керівник школи Аліна Пода розповіла про історію закладу, про його зіркових вихованців та їхні перемоги на конкурсах різного рівня.

  З нагоди зустрічі педагоги та учні влаштували міні-концерт, на якому продемонстрували свої здібності. Серед виступаючих був і унікальний дитячий колектив, учасники якого грають на старовинному духовому інструменті – окарині.

  Наприкінці робочої поїздки до Сосниці Анатолій Євлахов завітав до селищної ради, де зустрівся з місцевими депутатами та громадськими активістами. Присутні на зустрічі обговорили проблеми наповнення бюджету, об’єднання громад і забезпечення населення якісною водою.

Фотозвіт тут.

Прес-служба народного депутата