Візит на Коропщину

  У середу, 27 квітня, народний депутат України Анатолій Євлахов відвідав з робочим візитом Коропський район.

   Під час робочої поїздки він побував у селах Атюша, Жовтневе, Шабалинів, Нехаївка, а також у селищі Короп.

   Народний депутат відвідав загальноосвітні школи, дитячі садки, зустрівся з колективами установ.

   Під час спілкування обговорювалися питання заборгованості та несвоєчасної виплати заробітної плати, ефективного використання бюджетів, якості навчання.

   Анатолій Євлахов цікавився ставленням освітян до останньої реформи, яка передбачає збільшення тривалості навчання, вивчав пропозиції та зауваження стосовно шкільної програми, оптимізації шкіл, підвозу учнів.

   «У зв’язку з пропозицією нового міністра освіти збільшити тривалість навчання у середній школі до 12 років, мене цікавить ваше ставлення до цього, тому що ви є професіоналами, практиками, тими, хто найбільше розбирається у цьому питанні. Тож важливо знати вашу думку, аби потім донести її до профільного міністерства», – наголосив народний депутат під час бесіди з вчителями.

   Як керівник робочої групи по підготовці проекту податкової реформи Анатолій Євлахов провів декілька зустрічей із представниками малого фермерства та обговорив можливі зміни оподаткування аграріїв. «Я ніколи не приймаю рішень, опираючись на теоретиків. Від аграріїв чую багато думок щодо систем оподаткування: від ідеї повернення пільгового оподаткування до досить поширеної пропозиції щодо фіксованої плати за гектар. Приємно, що всі згодні, що платити податки потрібно, але від держави, крім прозорого використання бюджету, вони хочуть отримати дві речі: стабільність і захист власності. Тому часу обмаль, до липня ми маємо напрацювати довгострокову податкову систему на роки, десятиліття, а не щороку з новими податками», – зазначив нардеп.

   У селах Шабалинів і Нехаївка Анатолій Євлахов відвідав територіальні центри соціального обслуговування «Милосердя» і «Сосновий бір». Народний депутат звернув увагу на важливість якісної опіки та догляду за людьми поважного віку, небайдужого ставлення до цього питання з боку громади та посадових осіб місцевого самоврядування.

   Наприкінці робочої поїздки народний депутат завітав до районного центру Короп, відвідав загальноосвітню школу імені Т.Г. Шевченка, поспілкувався зі старшокласниками, разом з якими потім узяв участь в озелененні селища, посадивши саджанці вишні.

   У Коропі Анатолій Євлахов також відвідав будинок культури, центральну районну лікарню, де ознайомився з виконанням ремонтних робіт і цільовим використанням бюджетних коштів.

   «Торік Коропський район отримав чи не найбільше коштів за останні роки. Звісно, погана традиція виділяти кошти наприкінці року нікуди не ділась, тому деякі райони області не змогли використати надані ресурси через небажання влади брати на себе відповідальність. Приємно що в Коропі не бояться відповідальності, наприклад, голові РДА потрібно постійно діяти на «межі фолу», але тільки так досягають результатів», – підсумував Анатолій Євлахов.

Фоторепортаж тут.

Прес-служба депутата