СВЯТО ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА У ГОРОДНІ

У п’ятницю, 27 травня, народний депутат України Анатолій Євлахов разом із головою Чернігівської обласної державної адміністрації Валерієм Кулічем відвідали з робочим візитом місто Городня.

Вони завітали на свято Останнього дзвоника, яке відбулося у Городнянській районній гімназії, опорній школі району. На заході  народний депутат Анатолій Євлахов і голова облдержадміністрації Валерій Куліч вручили директору гімназії Михайлу Федоренку ключі від нового шкільного автобусу, який передали закладу.

Новий автобус буде підвозити учнів із сіл Пекурівка і Політрудня, а також за напрямком «Залізничний вокзал – Городня».

Це вже шостий автобус, який передано до навчальний закладів області з початку року. Загалом до кінця 2016-го планується придбати ще 34 такі транспортні засоби.

Держава має забезпечити потужну базу для шкіл і комфортний підвіз дітей, зазначили гості, передаючи автобус.

«Сьогодні – важливий день, бо нарешті гімназія виглядає достойно, як сучасний навчальний заклад, а учні навчаються у нормальних умовах», – зазначив Анатолій Євлахов, за підтримки якого вдалося завершити довготривалий ремонт.

Народний депутат запевнив, що роботи з відбудови навчальних закладів Чернігівщини буде продовжено і надалі: «Ми не зупинимося на цьому. Незважаючи на тяжкі часи, які зараз переживає наша держава, якщо витрачати кошти дійсно на об’єкти, а не на кишені чиновників, то можна ще дуже багато чого збудувати не лише у Городні, а й в усій Україні».

Після урочистостей Анатолій Євлахов і Валерій Куліч оглянули нещодавно відремонтовані приміщення гімназії, разом із дітьми та представниками місцевої та районної влади здійснили поїздку містом на новому автобусі, поклали квіти до меморіалу загиблим у зоні Антитерористичної операції городнянцям.

Наступними об’єктами, куди завітали Анатолій Євлахов і Валерій Куліч, були Городнянська центральна районна лікарня, відділ екстреної медичної допомоги та котельні, які обігрівають медичні заклади.

Нардеп і голова ОДА обговорили з керівниками медустанов і району проблеми та питання реорганізації мережі лікарняних закладів задля підвищення ефективності системи та якості надаваних послуг.

«Північ Чернігівщини – особливий район, який потребує особливої уваги з боку влади. Найближчим часом плануємо реалізувати тут  пілотний проект, який передбачає створення на базі великих лікарень будинків для літніх людей. Треба переобладнати ці лікарні, тому що вони не використовують 100 % своїх потужностей. Нині є розуміння цієї проблеми з боку прем’єр-міністра, підтримка профільного міністерства», – розповів Анатолій Євлахов.

Після цього народний депутат відвідав державне підприємство «Городнянське лісове господарство», а потім повернувся до районної гімназії, де вручив премії 20 найкращим учням – переможцям олімпіад.

«Вступайте до вищих навчальних закладів, навчайтеся, заводьте друзів. Прагніть більшого, мрійте, бо мрії збуваються, – побажав він випускникам, – а завдяки вашим мріям зміниться світ, зміниться Україна».

Цього дня Анатолій Євлахов також опинився у числі нагороджених. За активну підтримку та вагомий особистий внесок у розвиток освітянської галузі району начальник відділу освіти  райдержадміністрації Юрій Гриценко вручив народному депутату Подяку.

Наступним пунктом робочої поїздки в округ було відвідування міського стадіону. Під час спілкування з тренерським колективом  Анатолій Євлахов обговорив питання реконструкції стадіону, облаштування спортивних майданчиків, а також подарував спортивну форму для місцевої футбольної команди.

Наприкінці робочого візиту Анатолій Євлахов відвідав ПрАТ «Городнянський комбікормовий завод», яке спеціалізується на виробництві готових кормів для сільгосптварин і птиці. Народний депутат ознайомився з роботою підприємства, обговорив з директором Олександром Плутенком проблемні питання оподаткування та відшкодування податку на додану вартість, шляхи розвитку заводу, потенційні можливості збільшення виробництва основної та додаткової продукції і заробітної плати працівникам.

Фотозвіт тут.

Прес-служба депутата