ДО ДНЯ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

З нагоди Міжнародного дня захисту дітей за підтримки народного депутата України Анатолія Євлахова 1 червня у селі Бреч і місті Корюківка відбулися розважальні заходи для дітлахів.

У Міжнародний день захисту дітей 20 хлопчиків і дівчаток із Семенівського району відвідали туристично-готельний комплекс «Бреч», розташований в однойменному селі неподалік райцентру Корюківка.

Для дітлахів провели екскурсію, ознайомили з роботою  комплексу, доглядом за спортивними кіньми, підготовкою і проведенням змагань з конкуру. Маленькі гості мали змогу покататися верхи на конях, на кареті, фотографувалися біля архітектурних і природних пам’яток.

А в Корюківці за фінансової підтримки народного депутата всіх охочих, які завітали у парк біля міськради на святкові заходи з нагоди Міжнародного дня захисту дітей, пригощали солодкою ватою.

Маленькі корюківчани брали участь у конкурсі малюнку на асфальті «Світ очима дітей», грі-квесті «Веселі станції», ярмарку-продажу дитячих робіт «В країні майстрів».

Разом із батьками, бабусями та дідусями вони побували на концерті «Зорепад дитячих талантів», аплодували колективам Центру дитячої та юнацької творчості, музичної школи, Районного будинку культури, дитсадків «Веселка», «Дельфін», відпочивали та розважалися.

Активну участь в організації заходу взяв керівник Корюківської міської молодіжної громадської організації «Альтернатива» Володимир Онищук. Разом із родиною і громадськими активістами він провів для всіх охочих безпрограшну лотерею, активні ігри з кульками та інші розважальні заходи.

Фотозвіт тут.

Прес-служба депутата