ІНВЕСТИЦІЇ У МАЙБУТНЄ

У четвер, 2 червня, у райцентрі Семенівка відбулися урочисті заходи з нагоди завершення реконструкції дошкільного навчального закладу № 6  «Сонечко».  

Реконструкція закладу, в якому виховується 240 дітей, тривала з листопада 2015 року, а її вартість склала 7 мільйонів гривень.

Реконструкція відбулася у межах проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – 3», який фінансувався Європейським Союзом, Програмою розвитку Організації Об’єднаних Націй, Семенівською міськрадою, Карповицькою та Жовтневою сільрадами та громадою м. Семенівка.

У ході реалізації проекту виконано такі роботи: зовнішнє утеплення будівлі, реконструкція частини приміщення під спортзал, заміна системи опалення, а також заміна старих вікон на сучасні енергозберігаючі склопакети.

Представники обласної та районної адміністрації, Семенівський міський голова та інші перерізали традиційну стрічку, яка символізувала завершення реконструкції.

Серед присутніх на заході був і помічник народного депутата України Анатолія Євлахова Владислав Мозговий.

«Найкращі інвестиції – це інвестиції в дітей, тому що це інвестиції у майбутнє», – переказав він присутнім слова народного депутата, за підтримки якого вдалося своєчасно виділити бюджетні кошти на реконструкцію та успішно реалізувати проект.

Фотозвіт тут.

Прес-служба депутата