Освічені діти – успішна країна

У п’ятницю, 26 серпня, народний депутат України Анатолій Євлахов нагородив чергових переможців щорічного конкурсу «Освічені діти – успішна країна».

 Як і торік, коли відбулося перше нагородження, переможцями конкурсу визнали 21 випускника шкіл із 7 північних районів Чернігівщини (по 3 із кожного району) виборчого округу № 207, який у Верховній Раді України представляє народний депутат Анатолій Євлахов.

Перемогу вибороли юнаки та дівчата, які, відповідно до умов конкурсу,  за результатами зовнішнього незалежного оцінювання набрали найбільше балів.

Кожному з переможців засновник конкурсу «Освічені діти – успішна країна» Анатолій Євлахов вручив грамоту і грошову премію.

«Будьте комунікабельними, успішними, прагніть бути лідерами. Постійно навчайтеся, бо тільки від вас залежить, які знання ви отримаєте у закладі. А згодом з цими знаннями ви маєте стати найкращими у своїй професії», – побажав він молоді на церемонії нагородження.

Анатолій Євлахов розповів молоді про роботу Верховної Ради України, колег-депутатів, відповів на запитання.

Він також закликав юнаків та дівчат активно вивчати іноземні мови та за можливості стажуватися за кордоном.

«Не втрачайте жодного шансу навчатися за кордоном, хоча б рік-два, а потім повертайтеся з новими знаннями додому і робіть своє життя та нашу країну успішними», – побажав нардеп.

«Я дізналася про конкурс минулого року. Мені про нього розказала моя вчителька, і мені дуже приємно, що я потрапила до списку переможців, – зізналася після церемонії нагородження представниця Городнянського району, випускниця школи № 2 Дарина Кривошея, яка поступила до Київського національного економічного університету, де буде навчатися на факультеті міжнародної економіки.

Дарина – єдина серед цьогорічних переможців, яка отримала не одну, а одразу дві нагороди. Другу відзнаку – у спеціальній номінації «Сила духу» – їй вручили за надзвичайну стійкість і твердість характеру.

Крім Дарини, перемогу в конкурсі здобули ще двоє її землячок-городнянок, одна з яких – Ірина Стьоба – теж закінчила Городнянську школу № 2, а друга – Анастасія Ілясевич – районну гімназію.

У Коропському районі найбільше балів за результатами ЗНО набрали Андрій Бугайов (Атюшівська школа імені С. Ковтуна), Марина Папка (Понорницька ЗОШ) і Альона Патай (Жовтнева ЗОШ).

На Корюківщині найкращі знання продемонстрували Ірина Дубик (Сядринська ЗОШ), Олександр Кравченко (школа № 1, м. Корюківка) і Дарина Лупинська (районна гімназія). Остання, до речі, набрала серед цьогорічних переможців конкурсу найбільшу кількість балів за результатами оцінювання трьох предметів – 584 (українська мова і література – 199, історія України – 196, англійська мова – 189).

У Новгород-Сіверському районі перемогли випускниця Блистівського навчально-виховного комплексу Катерина Лавицька, гімназистки Тетяна Шарай та Крістіна Коробко.

Семенівський район представляли три випускники районної гімназії  № 2 Сніжана Корольова, Ілля Левченко і Микола Картавий.

У Сновському районі найуспішнішими випускниками стали гімназистка Вікторія Мохнюк і вже колишні учениці шкіл № 1 і № 2 Ірина Єрмоленко та Олександра Мозгова відповідно.

На Сосничині найкращі результати належать представникам районної гімназії імені О. П. Довженка Максиму Суржику, Ярославу Наконечному і Карині Тереховій.

Як і торік, урочистий захід відбувся у  туристично-готельному комплексі «Бреч», розташованому в однойменному селі неподалік райцентру Корюківка.

Після церемонії нагородження на переможців конкурсу чекала екскурсія мальовничим туристично-готельним комплексом, в якому переважна більшість гостей була вперше. Юнаків і дівчат ознайомили з історією комплексу, який славиться кіньми гановерської породи, а також архітектурними та скульптурними пам’ятками. Гості відвідали стайні та іподром, на якому проводять змагання, дізналися багато цікавого про роботу тренерів і особливості догляду за тваринами.

Також спеціально для молоді було організовано дружній обід у ресторані «Сильвер», а наостанок – відпочинок у басейні.

Фотозвіт тут.

Прес-служба народного депутата