Робоча поїздка в округ

У суботу, 24 вересня, відбувся черговий робочий візит народного депутата України Анатолія Євлахова до Семенівського і Корюківського районів.

Семенівський район

У Семенівці народний депутат відвідав дитячий навчальний заклад № 6 «Сонечко», оглянув відремонтовані приміщення, поспілкувався із завідуючою про важливість і переваги енергозберігаючих технологій, застосованих під час реконструкції будівлі ДНЗ.

Крім цього, він обговорив з керівництвом міста і району питання ремонту ще двох дитячих навчальних закладів Семенівки – «Лісовичка» і «Яблуньки», а також подякував за ентузіазм і наполегливість у вирішенні місцевих проблем.

«У той час, коли в інших районах ще тільки підписували документи, у Семенівці першими завершили реалізацію проекту. Це якраз і є показником ефективності місцевої влади», – зазначив нардеп.

Після цього Анатолій Євлахов завітав на місцевий стадіон, де взяв участь в урочистій церемонії відкриття дитячого міжобласного футбольного турніру. Призерам змагання народний депутат подарував футбольні м’ячі.

«Спорт  – дуже важлива річ у житті країни. Дуже важливо займатися спортом з дитинства, це не лише фізичне здоров’я, а й виховання духу переможців», – зазначив народний депутат, привітавши тренерів і учасників турніру та побажавши їм успіхів.

Анатолій Євлахов також повідомив про плани уряду стосовно побудови футбольних полів зі штучним покриттям, один з яких повинен з’явитися у Семенівці цього чи наступного року.

«У Держбюджеті на цю програму буде заплановано 200 мільйонів гривень», – додав він.

Після відвідування стадіону нардеп завітав до міського парку, де взяв участь в урочистій церемонії відкриття нового дитячого майданчику. Разом із Семенівським міським головою Олександром Бичковим, головою Семенівської райдержадміністрації  Сергієм Деденком і головою районної ради Василем Малковичем він перерізав символічну стрічку на стилізованому вході майданчика.

«Це тільки початок розбудови центру міста, – зазначив народний депутат, – незабаром ми побудуємо футбольний майданчик зі штучним покриттям. І такі проекти ми реалізуємо в кожному районному центрі. Діти повинні отримати нормальні комфортні умови для відпочинку і зайняття спортом. Для цього я, міська і районна влада докладемо максимум зусиль».

Як зазначив Семенівський міський голова Олександр Бичков, останній раз Семенівщина отримувала таку підтримку ще за далеких часів президентства Леоніда Кучми. Цього року у міської та районної  влади готові нові проекти, які також за можливості будуть профінансовані.

Відкриття дитячого майданчику було приурочене до Дня міста і 73 річниці визволення Семенівщини і стало подарунком нардепа дітям Семенівки. Анатолій Євлахов узяв участь у святкових заходах, поклав квіти до пам’ятника двічі Герою Радянського Союзу Василю Сеньку, на центральній площі привітав зі сцени семенівців і гостей міста зі святом, після чого оглянув презентаційні стенди місцевих підприємств і установ.

Корюківський район

Далі нардеп відвідав селище Холми Корюківського району, де поспілкувався з громадою, відвідав новий дитячий майданчик, побудований за його сприяння, і сучасну котельну біля школи. Під час спілкування Анатолій Євлахов  розповів про те, як захищає інтереси місцевих бюджетів, пообіцяв свою підтримку у вирішенні проблем, зокрема у побудові літньої сцени біля Будинку культури та нового клубу, замість згорілого. Разом з тим, нардеп наголосив, що бюджети більш-менш великих населених пунктів району мають кошти не лише на виплату заробітної плати, а й на інші нагальні потреби,  тому порадив громадськості тісніше співпрацювати з селищною владою.

Обговорив Анатолій Євлахов і актуальну проблему енергозбереження.

«У березні я був свідком, як Холминську школу хотіли відключити від газопостачання. Тоді я сказав, що ця ситуація стане для нас початком змін. Сьогодні школа завершує монтаж нової котельні на альтернативному паливі. Це не лише економія, а й енергетична незалежність. У селищі, де працює потужний лісгосп, відходів деревини більш ніж достатньо для опалення школи», – зазначив нардеп.

Анатолій Євлахов  завершив свою чергову робочу поїздку в округ у Корюківці, де також оглянув новозбудований дитячий майданчик біля автовокзалу і взяв участь в офіційних заходах, присвячених Дню міста і 73 річниці визволення Корюківського району від нацистських окупантів.

«Ми змінюємо Корюківку, робимо багато для дітей та молоді, медицини, освіти, зробимо Корюківку сучасним європейським містом, зробимо багато для того, щоб її жителям було комфортно», – сказав він у вітальній промові, побажавши місту процвітання і розвитку, а городянам – плідної співпраці і задоволення від життя.

З нагоди Дня міста привітати корюківчан від імені обласної влади завітав перший заступник голови Чернігівської облдержадміністрації Леонід Сахневич. У своїй промові він також побажав Корюківці економічного зростання і процвітання, а країні – довгоочікуваного миру.

Фотозвіт тут.

Прес-служба депутата