Робоча поїздка в округ

26 жовтня, народний депутат України Анатолій Євлахов відвідав з робочим візитом Сновський та Корюківський райони.

Свою чергову робочу поїздку до округу народний депутат почав із села Кучинівка Сновського району, де нещодавно завершився монтаж вуличних ліхтарів. Освітлення села відбулося за кошти державної субвенції, які надійшли в село за сприяння Анатолія Євлахова. Сучасні енергоощадні технології дозволяють освітлювати населені пункти за невеликі кошти. Депутат вважає, що всі міста і села мають модернізувати чи побудувати систему освітлення, тому що це робить життя людей комфортним і безпечним.

– Це необхідно для безпеки пішоходів і безпеки дорожнього руху. І ми це зробимо, – упевнений народний депутат.

Анатолій Євлахов зустрівся з Кучинівським сільським головою, активом села, обговорив з ними перспективи і проблеми реформи децентралізації та об’єднання громад, наповнення місцевого бюджету, переваги збільшення власних надходжень на місцях, замість розподілу з Києва.

Наступним пунктом поїздки була Щорська районна гімназія, яка постраждала внаслідок пожежі, що сталася в шкільній їдальні 24 жовтня. Через загорання пошкоджено дах, перекриття, підлоги та стіни. Разом із керівництвом району, міста і навчального закладу народний депутат обговорив проблеми ремонту гімназії, тимчасового навчання гімназистів в іншій школі.

На думку Анатолія Євлахова, наразі потрібно негайно консервувати приміщення, щоб убезпечити його від руйнування, і невідкладно починати проектні роботи з відновлення будівлі.

– Потрібно захистити від дощів і снігу те, що вберегли рятувальники. Провести всі необхідні дії, згідно із законом, а далі готувати проект реконструкції, – зазначив народний депутат.

Депутат також відзначив дії рятувальників, які в складних умовах змогли локалізувати пожежу старої дерев’яної будівлі.

У Сновську Анатолій Євлахов також завітав до ЗОШ № 1, найбільшої школи, яка розрахована на понад 900 учнів. Ймовірно, що частину гімназистів буде розміщено тут.

У школі запроектовано ремонт санвузлів, цього року його буде розпочато, наразі тривають тендерні процедури. Народний депутат пообіцяв вирішити питання фінансування завершення проекту вже наступного року.

Далі Анатолій Євлахов відвідав районну дитячо-юнацьку школу, в якій триває ремонт. Він оглянув приміщення закладу, відремонтований стадіон, на якому вже встановлено нові трибуни та спортивний майданчик, поцікавився планами подальшої реконструкції ДЮСШ.

– Згодом у Сновську і в кожному райцентрі буде побудовано нові поля зі штучним покриттям. І на цих полях будуть займатися не тільки школярі, а й жителі населених пунктів, усі, хто забажає, – заявив Анатолій Євлахов.

Наприкінці поїздки народний депутат завітав до Корюківської центральної районної лікарні, де ознайомився з ходом ремонтних робіт у дитячому відділенні. Він також оглянув відремонтоване приміщення приймального відділення та інфекційне відділення, де днями почнуться роботи з реконструкції.

Це останній довгобуд в окрузі народного депутата Анатолія Євлахова. Таке ж розгромлене через бездіяльність влади у 2012-2013 роках приміщення було у Коропській лікарні та Городнянській гімназії, але торік завдяки сприянню народного депутата їх вже відремонтовано.

Корюківський медичний заклад отримує необхідне фінансування ремонтних робіт за кошти державного і місцевого бюджетів, а згодом отримає нове сучасне обладнання від місцевих меценатів.

– Ми повинні забезпечити людям максимально якісне медичне обслуговування. Тому що медицина та освіта – це найголовніші питання, це те, з чим людина стикається найчастіше. Тому завдання влади – забезпечити ці питання в повному обсязі, – наголосив Анатолій Євлахов.

Депутат також додав, що останніми роками, незважаючи на військові видатки, держава будує в десятки разів більше, ніж було в мирних 2012-2013 роках. Зараз завершуються роботи, розпочаті ще 3-4 роки тому, тож про масштаби обкрадання  бюджету у ті часи можна лише здогадуватися.

Фотозвіт тут.

Прес-служба народного депутата