Вітаю зі святом!

Шановні військовослужбовці, ветерани і волонтери!

Вітаю вас із Днем Збройних сил України!

Свято українського війська сьогодні стало надзвичайно важливим для українців днем. Змінилося ставлення до захисників, розуміння, наскільки важливими є міць власної армії, її обороноздатність, готовність до спротиву сучасним агресорам.

Українське військо, яке за минулої злочинної влади підло і підступно намагалися знищити, встояло, попри все, не зрадило і не схилилось. Нині триває надважливий етап становлення Збройних сил, реформування і переоснащення. Українськи воїни з кожним днем стають міцнішими, досвідченішими і майстернішими.

Армія знову стала народною, благородна справа допомоги військовим, піднесення їхнього духу стала не лише завданням держави та уряду, а й кожного з нас. Потужний волонтерський рух – найліпше цьому підтвердження.

Розумію, що для зміцнення обороноздатності України треба докласти ще багато зусиль. Мені, як і всім, хотілося б найшвидших змін, і ми обов’язково це зробимо, забезпечивши Збройним силам сучасні військові стандарти.

У цей знаковий день зичу нашім воїнам стійкості духу, міцного здоров’я і надійного тилу.

Вічна слава і пам’ять тим, хто ціною свого життя відстояв Україну, не вагаючись, пролив за нею кров. Величезна дяка і шана родинам, які виховали справжніх патріотів.

Низький уклін ветеранам, які захистили країну у роки Другої світової війни.

Ще раз зі святом вас!

Слава Україні!

 

З повагою

народний депутат України Анатолій Євлахов