РОБОЧА ПОЇЗДКА В ОКРУГ

У понеділок, 16 січня, народний депутат України Анатолій Євлахов відвідав з робочим візитом Новгород-Сіверський і Сосницький райони виборчого округу № 207.

Свою поїздку депутат розпочав з Новгорода-Сіверського, де зустрівся з керівництвом району, міським головою Олегом Бондаренком, працівниками міської та районної рад і адміністрації.

Під час зустрічі обговорили нагальні проблеми міста і шляхи їхнього вирішення, зокрема, фінансування таких важливих проектів як освітлення вулиць районного центру, завершення будівництва «довгобудів», розвиток спорту.

«Я допоможу вирішити проблему освітлення вулиць у місті. А згодом ми повинні забезпечити освітлення всіх доріг, які пролягають через населенні пункти. Тому що це надважливе питання безпеки людей», – зазначив народний депутат.

Він також наголосив, що вирішення проблемних питань Новгород-Сіверського, Сосницького і Щорського районів – є пріоритетним завданням на 2017 рік.

Під час відвідування Новгорода-Сіверського Анатолій Євлахов передав Олегу Бондаренку ключі від нового снігоприбирального трактора, якого потребувало  міське комунальне господарство.

Наступним пунктом робочої поїздки до районного центру став Центр первинної медичної допомоги, де відбулася зустріч з колективом закладу, обговорення наболілих питань.

Анатолій Євлахов поцікавився проблемами медичних працівників і пообіцяв сприяння у придбанні для фельдшерсько-акушерських пунктів  необхідних матеріалів.

Крім того, народний депутат вручив головному лікарю ЦПМД  Оксані Черненко ключі від нового автомобіля «Сенс», який придбано для медичного закладу за його сприяння.

Серед закладів, у яких побував Анатолій Євлахов під час перебування у Новгороді-Сіверському, і державна гімназія імені К. Д. Ушинського. Тут відбулося змістовне спілкування з директором закладу Олександром Пшеничним і вчителями, обмін думками з приводу розвитку закладу і реалізації освітніх і соціальних проектів.

Далі Анатолій Євлахов відвідав селище Сосниця, де обговорив з місцевим керівництвом питання розвитку місцевої громади, шляхи вирішення фінансових проблем, реалізацію соціальних проектів.

На один із успішно реалізованих проектів – модернізацію вуличного освітлення селища – завдяки сприянню народного депутата з державного бюджету була спрямована субвенція на соціально-економічний розвиток у розмірі 1,15 мільйона гривень.

Ще 250 тисяч гривень додатково залучила селищна рада у якості спів-фінансування з місцевого бюджету.

Під час реалізації проекту було змонтовано 155 нових енергозберігаючих 60-ватних світильників, проведено нові попередньо ізольовані лінії вуличного освітлення, заземлено опори та змонтовано нову шафу управління.

Наприкінці свого візиту до Сосниці народний депутат відвідав гімназію імені О. П. Довженка, обговорив з директоркою Тамарою Чепурною хід ремонтних робіт закладу, нагальні проблеми і шляхи їхнього вирішення.

Фотозвіт тут.

Прес-служба депутата