ШКІЛЬНИЙ АВТОБУС, ТОМОГРАФ І ОНОВЛЕНА ЛІКАРНЯ

У середу, 18 січня, народний депутат України Анатолій Євлахов і голова Чернігівської обласної державної адміністрації Валерій Куліч відвідали з робочим візитом Корюківський район виборчого округу № 207.

Мета поїздки народного обранця і керівника регіону – відвідування та інспектування об’єктів, ремонт і реконструкція яких фінансуються з державного і місцевого бюджетів.

Свій візит у Корюківку Анатолій Євлахов і Валерій Куліч почали  з центральної районної лікарні, в якій нещодавно завершився ремонт.

Гості урочисто перерізали стрічку, яка символізувала завершення ремонтних робіт і відкриття педіатричного відділення, оглянули приміщення.

Народний депутат і голова ОДА також відвідали Центр первинної медико-санітарної допомоги, відділення гемодіалізу, кабінет, де встановлено комп’ютерний томограф.

Матеріальну допомогу в придбанні останнього надало Публічне акціонерне товариство «Слов’янські шпалери – КФТП», голова наглядової ради якого Анатолій Бондар давно та успішно опікується наданням населенню якісної медичної допомоги.

– Загальна вартість обладнання і ремонту приміщення – майже 5 мільйонів гривень. Це найкращий томограф в області, найсучасніший. Головне – нове обладнання дасть змогу точно діагностувати стан пацієнта, завдяки чому йому призначать правильне лікування, – зазначив Анатолій Євлахов.

Наступним пунктом робочої поїздки до районного центру стала місцева школа № 4, директору якої гості передали ключі від нового шкільного автобусу.

– Торік ми зробили багато для корюківської молоді, плани на цей рік – зробити вдвічі більше, сьогодні передаємо для школи новий автобус. За це від вас вимагаємо гарно вчитися, тому що тільки ваше навчання дасть шанс змінити майбутнє, – наголосив Анатолій Євлахов, звертаючись до школярів.

Далі народний депутат і голова Чернігівської облдержадміністрації завітали до Корюківської теплової електростанції, побудова якої торік стала найвдалішим інвестиційним проектом у регіоні.

Екскурсію підприємством провів директор Ігор Матюха. Він ознайомив гостей з роботою ТЕС, особливостями видобутку електроенергії, перевагами «зеленої» енергетики та перспективами розвитку галузі в районі.

Наступним пунктом поїздки були Савинки Корюківського району, де Анатолій Євлахов і Валерій Куліч відвідали місцеву школу, в якій навчаються 72 дітей, у тому числі з чотирьох сусідніх сел.

Гості оглянули навчальний заклад і шкільну котельну, яку було реконструйовано за гроші державного і районного бюджетів і місяць тому введено в експлуатацію.

Як розповів директор школи Сергій Рябченко, вартість котельні склала майже 693 тисячі гривні, але за рахунок переходу з газу на твердопаливні котли економія становила 117 тисяч гривень на рік. Для опалення використовується місцевий лісоматеріал, яким забезпечує Холминське лісове господарство. Завдяки новій котельні температура в класах тримається на рівні 20 градусів С, у коридорах – 17-18.

Наприкінці робочого візиту в округ народний депутат Анатолій Євлахов і голова Чернігівської облдержадміністрації Валерій Куліч повернулися до Корюківки і завітали до Центру дитячої і юнацької творчості. Для цього закладу за підтримки народного депутата нещодавно  придбали професійний ринг, що дає змогу проводити тут змагання з боксу та інших видів спорту обласного і всеукраїнського рівнів.

Фотозвіт тут.

Прес-служба депутата