Новгород-сіверські боксери тренуватимуться на найкращому рингу в області

Дуже важливим є те, щоб у сучасної  людини ще з раннього дитинства формувалися навички здорового способу життя. Тож залучення дітей до спорту є головною метою діяльності спортивного клубу «Лідер», що діє в Новгород-Сіверській гімназії №1 ім. Б. Майстренка.

З 2007 року тренер клубу Віктор Балабко разом з вихованцями та їхніми батьками  намагалися облаштувати спортивну залу для занять боксом. За сприяння людей, не байдужих до розвитку дитячого спорту, в залі з’явилося перше боксерське обладнання. На жаль, через брак коштів воно було напівпрофесійним і не давало можливостей для повноцінного тренувального процесу. Тренери, батьками, спонсори зібрали саморобний ринг, на якому було підготовлено багато чемпіонів і призерів чемпіонатів України, переможців міжнародних турнірів, призерів і учасників чемпіонатів Європи і світу.

З 2017 року розпочинається новий етап у розвитку спортивного клубу «Лідер». Завдяки сприянню  народного депутата України Анатолія Євлахова, у спортивній залі Новгород-Сіверської гімназії №1 з’явилося найсучасніше боксерське обладнання фірми «Boyko» і новий ліцензований боксерський ринг. Тож тепер Новгород-Сіверський має найкращий зал боксу в Чернігівській області.

Адміністрація гімназії, тренерський штаб спортивного клубу, вихованці та їхні батьки щиро вдячні Анатолію Євлахову за допомогу у розвитку спорту на Новгород-Сіверщині.

Фотозвіт тут.