Медицина, спорт і децентралізація на півночі області

Народний депутат України Анатолій Євлахов і голова Чернігівської обласної державної адміністрації Валерій Куліч 12 квітня відвідали з робочим візитом районні центри Корюківка і Семенівка.

Квартири лікарям Корюківської ЦРЛ

Робоча поїздка в Корюківку почалася з приємної події в житті чотирьох місцевих родин лікарів центральної районної лікарні, яким народний депутат і голова ОДА вручили ключі від квартир у новобудові.

Винагороду за самовіддану невтомну працю отримали родини Сергія (хірург, лікар-ендоскопіст, учасник Антитерористичної операції) і Вікторії (лікар-педіатр) Милейків; Олексія (лікар-інфекціоніст, учасник АТО) і Вікторії (лікар-радіолог) Булітків; лікар-рентгенолог Тетяна Веретенник; лікар-отоларинголог Олена Мірошниченко.

– Сьогоднішня подія – серйозний поштовх для розвитку міста. Багато хто не вірив, що цей проект вдасться реалізувати. Але мрії збуваються. Тож вважаю, що свого часу ми зробили правильний вибір, вирішивши безкоштовно надавати квартири, у тому числі лікарям, – зазначив народний депутат, за сприяння якого з Державного бюджету були спрямовані кошти на соціально-економічний розвиток Корюківки.

Анатолій Євлахов також висловив вдячність усім, хто підтримав ініціативу будівництва нового житла в місті та передачу квартир лікарям, зокрема голові ОДА Валерію Кулічу, і побажав родинам, які отримали квартири, щастя в нових оселях.

Депутат Чернігівської обласної ради Віктор Мурай, який очолює найбільшого мецената медицини Корюківки – фабрику техпаперів, наголосив, що минулі роки підприємство купувало житло лікарям, загалом понад 20 квартир було придбано для лікарів міста. Цього року лікарів квартирами забезпечила держава, а підприємство підтримало лікарню обладнанням на майже 4 мільйони гривень.

Наприкінці урочистостей гості відвідали одну з квартир новозбудованої п’ятиповерхівки, з плануванням і особливостями будівництва якої їх ознайомив керівник компанії-забудовника – генеральний директор дочірнього підприємства «УкрСіверБуд» Віктор Вереша.

Майданчик для міні-футболу

Після вручення ключів лікарям відбулось урочисте відкриття футбольного поля зі штучним покриттям, яке змонтували на подвір’ї Корюківської загальноосвітньої школи №1.

За традицією, поважні гості перерізали символічну стрічку на вході на футбольний майданчик.

– Я дуже радий, що цей проект успішно завершено. Це перше таке футбольне поле на півночі Чернігівщини. І це тільки початок,таких майданчиків зі штучним покриттям буде ще 6 – у кожному райцентрі мого виборчого округу. І всі ці поля слугуватимуть не тільки дітям і молоді, а й дорослим, – наголосив на відкритті Анатолій Євлахов.

Він також побажав дітям бути здоровими і спортивними, закликав придумувати нові проекти на кшталт минулорічного скейт-майданчика і пообіцяв втілювати їх у життя.

Учителі та школярі, які брали участь в урочистостях, щиро раділи події, а учні молодших класів відзначили відкриття поля сучасним танцювальним флеш-мобом у центрі футбольного майданчика.

Корюківський міський голова Ратан Ахмедов подякував Анатолію Євлахову і Валерію Кулічу за те, що проект вдалося реалізувати.

– Цей проект особливий для нас, до його реалізації долучилось багато людей, зокрема районна влада знайшла резерви для співфінансування і для проекту, а губернатор і депутат спільними зусиллями домоглися фінансування з бюджету, – зазначив мер Корюківки.

Після цього гості завітали до школи, де директор Лариса Лізіна провела для них коротку екскурсію навчальним закладом, ознайомила з роботою нового комп’ютерного класу і деяких інших предметних кабінетів.

Під час екскурсії Анатолій Євлахов і Валерій Куліч спільно з керівництвом району і міста обговорили подальші перспективи розвитку школи та її оновлення.

 

Створення Семенівської ОТГ

Наступним пунктом поїздки став районний центр Семенівка, де Анатолій Євлахов і Валерій Куліч зустрілися з місцевою владою і сільськими головами, які беруть участь у створенні об’єднаної територіальної громади.

Під час заходу присутні обговорили перспективи створення ОТГ з центром у місті Семенівка, а також юридичні та організаційні проблеми, пов’язані з цим відповідальним процесом.

На думку Анатолія Євлахова, зволікати зі створенням ОТГ не варто. Обговорюючи це питання, він порівняв реформу децентралізації з пасажирським потягом.

– Ті, хто першими створили об’єднані територіальні громади, сіли в спальний вагон, наступні – в купейний, а ті, хто збирається зробити це в останню чергу, вскочать у загальний вагон, отримають от реформи мінімум переваг і грошей, – зазначив народний депутат, закликаючи не затягувати зі створенням ОТГ.

 

Фотозвіт тут.

 

Прес-служба народного депутата