ЗВЕРНЕННЯ НАРОДНОГО ДЕПУТАТА

Шановні жителі Поліського краю, земляки, ветерани!

 

У понеділок, 8-го травня, Україна разом із світовою спільнотою відзначить День пам’яті та примирення, 9-го травня – традиційно – День Перемоги.

У ці весняні дні ми вшановуємо пам’ять загиблих у Другій світовій війні,  вклоняємось жертвам нацизму, згадуємо славний подвиг фронтовиків-українців.

На жаль, наша країна заплатила найкривавішу ціну за перемогу – мільйони людських життів, зруйновані міста і села, скалічені долі.

Так сталося, що цей гіркий урок історії актуальний і сьогодні, коли вже наступні покоління українців зіткнулися з війною. Сьогодні українцям знову доводиться захищати свою країну від військової агресії.

Серед тих, хто  протистоїть навалі сучасних окупантів є й славні сини Поліського краю, достойні послідовники подвигу українських ветеранів і бійців за незалежність. Ми перемогли тоді, переможемо і сьогодні!

Уклінно дякую і щиро вітаю наших дорогих ветеранів, переможців Другої світової війни! Від усього серця зичу вам щастя, здоров’я, мирного неба і довгих років життя!

Зичу доблесним українським воїнам, які боронять суверенітет України, і всім нам перемоги, миру, міцного здоров’я і стійкості!

 

Честь і слава героям!  Слава Україні!

 

З повагою

народний депутат України Анатолій Євлахов