Візит на Сновщину: дороги, школи, ремонти

Учора, 15 травня, народний депутат України Анатолій Євлахов відвідав з робочим візитом Сновський район.

 

На початку робочої поїздки народний обранець зустрівся з депутатами нещодавно створеної Сновської об’єднаної територіальної громади, обговорив питання фінансування і наповнення місцевого бюджету, ремонту доріг, реконструкції стадіону і будівництва футбольного поля.

– Цього року заплановано ремонт дороги Березна – Сновськ. Сподіваюсь, її відремонтують до настання холодного періоду року, зроблю все, щоб цей ремонт відбувся своєчасно, – повідомив на зустрічі Анатолій Євлахов.

Депутат переконаний, що практика ремонту доріг наприкінці року повинна залишитися в минулому, а фінансування – покращитися. Для цього є відповідний ресурс – понадпланові надходження з митниці.

Анатолій Євлахов також розповів про заплановане будівництво футбольного поля зі штучним покриттям, фінансування якого почнеться за пару місяців.

За словами народного депутата, згодом такі поля будуть побудовані у всіх районах виборчого округу № 207.

– Одне – у Корюківці – вже побудоване, на друге є фінансування, решта – заплановані, – розповів він.

Разом із представниками місцевої влади Анатолій Євлахов оглянув одне з можливих місць для будівництва футбольного поля, – біля дитячо-юнацької спортивної школи, ознайомився з ходом реконструкції стадіону, обмінявся думками щодо важливості здорового способу життя для підростаючого покоління.

Під час робочого візиту народний депутат завітав до Територіального центру соціального обслуговування населення, де зустрівся з колективом закладу, обговорив проблемні питання і пропозиції.

– Фінансування територіальних центрів – дуже вагоме питання. На жаль, ситуація з цим у всіх районах не дуже гарна. Тож будемо дивитися, що можна зробити для вирішення цієї проблеми. Упевнений, потрібні кошти знайдемо, – зазначив він під час розмови з соціальними працівниками.

Крім того, у Сновську Анатолій Євлахов відвідав місцеву загальноосвітню школу № 1, де нещодавно завершився ремонт, і гімназію, частина приміщень якої та їдальня минулої осені зазнали суттєвих пошкоджень унаслідок пожежі.

Наступним пунктом програми перебування депутата на Сновщині був візит у село Петрівка. Тут він відвідав навчально-виховний комплекс, в якому розташовані дитячий садок і школа. Спілкуючись з директором закладу Василем Шмаровозом, Анатолій Євлахов наголосив на важливості економії бюджетних коштів, енергозбереження приміщень, заміни газового опалення на твердопаливне.

Наприкінці робочої поїздки народний депутат також зустрівся з виконуючою обов’язки старости Марією Деркач, яка розповіла про історію Петрівки, роботу сільради та вирішення місцевих проблем, зокрема успішну реалізацію проекту вуличного освітлення.

Фотозвіт тут.

Прес-служба народного депутата