Оновлення в бюджетних галузях і Сосницька ОТГ

Сьогодні, 29 червня, народний депутат України Анатолій Євлахов відвідав з робочим візитом Сосницький район.

 Робочу поїздку в округ народний обранець розпочав з Сосницького дитячого навчального закладу «Сонечко», який потребує реконструкції системи теплопостачання. Задля економії бюджетних коштів, тут планують встановити два твердопаливні котли, для чого передбачено виділити понад мільйон гривень, у тому числі 610 тисяч гривень – з Державного фонду регіонального розвитку, 405 тисяч гривень – кошти селищної ради.

ДРУГА ЧЕРГА ОСВІТЛЕННЯ СОСНИЦІ

Ще майже 1,5 мільйона гривень у Сосниці витратять на реконструкцію вуличного освітлення. Як розповів Анатолію Євлахову селищний голова Андрій Портний, після реалізації цього проекту освітлення з’явиться ще на 8 вулицях, а загальна довжина лінії становитиме майже 7 кілометрів.

У планах місцевої влади також реконструкція парку в районі В’юнище, в якому вже будують доріжки. За словами Андрія Портного, тут планують встановити дитячий та спортивний майданчики, лавки. Рішення про наведення ладу в парку прийняла місцева громада.

Суттєвої реконструкції зазнає і Меморіал загиблим у Другій світовій війні, біля якого вже тривають роботи з будівництва каплички та пам’ятних знаків героям Небесної сотні та учасникам Антитерористичної операції.

Далі Анатолій Євлахов відвідав Сосницьку гімназію імені О. П. Довженка. Директор закладу Тамара Чепурна поскаржилась народному депутату на неякісний ремонт приміщень. На думку Анатолія Євлахова, будівельники повинні усунути недоробки, а освітянам у майбутньому треба уникати співпраці з недобросовісними організаціями, заключати договори лише з тими фірмами, які мають добру репутацію.

ФУТБОЛЬНЕ ПОЛЕ ВЖЕ СКОРО…

Разом із керівницею закладу, представниками місцевої і районної влади депутат також оглянув територію біля школи, де згодом планується встановити футбольне поле зі штучним покриттям.

– Це буде друге футбольне поле зі штучним покриттям, яке встановлять у 207 виборчому окрузі. Перше вже встановили – біля школи в Корюківці. А загалом у моїх планах – встановити такі футбольні поля в кожному районному центрі, – заявив Анатолій Євлахов.

За його словами, на будівництво поля в Сосниці з фонду соціально-економічного розвитку буде виділено 1 мільйон 450 тисяч гривень.

Після відвідування гімназії народний депутат завітав до районної лікарні та Центру первинної медико-санітарної допомоги, де взяв участь в урочистому відкритті скверу, облаштування якого сталося завдяки допомозі лісничого Олександра Жука.

ЛІКАРНІ ПРАЦЮВАТИМУТЬ

Після урочистостей Анатолій Євлахов зустрівся з колективом лікарні, обговорив проблеми галузі охорони здоров’я, хід і перспективи медичної реформи, відповів на запитання медиків. Сосницька лікарня хоч і відчуває кадровий голод, проте не голод фінансової підтримки. Торік сюди за поданням депутата було придбано обладнання, а поточного року очікується ремонт.

“Зараз розповсюджуть страшилки, що закриватимуть лікарні, але  я казав і буду казати, що лікарні працюватимуть і надалі, а наше спільне завдання з місцевою владою – зробити все для їх розвитку. З мого боку – фінансова підтримка, а з боку місцевої влади – залучення кадрів і хороші проекти, які можна фінансувати”, –  розповів Анатолій Євлахов.

Наступним пунктом робочої поїздки депутата було вивчення проблеми підмиву берегів річки Десна на території села Мале Устя, що, крім втрати сільськогосподарських угідь, загрожує руйнуванню автомобільної дороги, розташованої поруч.

МАЛЕ УСТЯ МАТИМЕ ДІОДНЕ ОСВІТЛЕННЯ

У Малому Усті Анатолій Євлахов також відвідав центральну частину села, де згодом буде реалізовано проект вуличного освітлення, на що з бюджету планується виділити 360 тисяч гривень.

Депутат зазначив на важливості освітлення вулиць, якими проходять автомобільні траси.

– Це дуже важливо для безпеки жителів населених пунктів, через які проходять транспортні шляхи, – наголосив він.

Під час чергового візиту в округ Анатолій Євлахов завітав у Сосницьке лісництво і дитячий санаторій імені Щорса, на базі якого в липні відкриється молодіжний спортивно-патріотичний табір «Січ».

Після цього народний депутат узяв участь у сесії селищної ради, на якому було ухвалено доленосне рішення про створення об’єднаної територіальної громади. Анатолій Євлахов привітав депутатів з прийняттям цього рішення, відповів на їхні запитання, обговорив хід найважливіших реформ у країні, проблеми розвитку економіки, перспективи фінансування ОТГ.

НОВИЙ ОСВІТНІЙ ПРОСТІР В АВДІЇВЦІ

Наприкінці насиченої робочої поїздки, яка складалася з 17 пунктів,  народний депутат відвідав дитячий садок «Ромашка» і загальноосвітню школу у селі Авдіївка, а також місцеву лікарню. Саме завдяки підтримці депутатів Анатолія Євлахова і Василя Амельченка, на ремонт приміщень цих закладів з бюджету були перераховані суттєві кошти. Сільський голова Анатолій Адаменко подякував Анатолію Євлахова за підтримку і провів коротку екскурсію відремонтованими приміщеннями.

Фотозвіт тут.

Прес-служба народного депутата