Родинні свята у Коропі і Корюківці

Народний депутат України Анатолій Євлахов 29 липня взяв участь у традиційному Свято-Миколаївському ярмарку, який проходив у Коропі, і Дні міста, що святкували в Корюківці.

Захід у Коропі розпочався хресною ходою і освяченням ярмарку. Святкування продовжилося костюмованим парадом, презентацією територіальних громад, а також підприємств і організацій району.

Анатолій Євлахов привітав об’єднану громаду зі святом, яке проходило п’ятнадцятий раз поспіль і стало туристичною візиткою Коропщини, побажав усім процвітання і хорошого настрою.

Після урочистого відкриття заходу він завітав на Миколаївські гостини у курені, де всіх частували смачними українськими стравами, поспілкувався з жителями сіл, що ввійшли в Коропську територіальну громаду.

Того ж дня народний депутат відвідав Корюківку, яка святкувала своє 360-річчя.

– Корюківка змінюється і крок за кроком стає містом комфортним для громади. Усе це відбувається завдяки спільним зусиллям влади, новообраного міського голови, а також завдяки всім вам, – зазначив Анатолій Євлахов, вітаючи містян і гостей з ювілеєм.

Він також наголосив, що робота з покращення життя Корюківської громади не припиняється і триватиме і надалі.

Під час святкових заходів відбулися флеш-моб «Я люблю Корюківку», битва фарбами, а також виступи live-гурту «F.L.I.R.T.» і рок-групи «Мотор’Ролла».

День міста, який став справжнім родинним святом, відбувся за сприяння народного депутата України Анатолія Євлахова, а генеральним спонсором заходу виступило добре відоме місцеве підприємство ПАТ «Слов’янські шпалери – КФТП».

Фотозвіт тут.

Прес-служба депутата