МАЙБУТНЄ КРАЇНИ

Сьогодні, 22 серпня, відбулась урочиста церемонія нагородження переможців конкурсу «Освічені діти – успішна країна», який 2015 року започаткував народний депутат України Анатолій Євлахов.

Згідно з умовами, переможцями конкурсу визнано 21 випускника шкіл із 7 північних районів Чернігівщини (по 3 із кожного району), що входять у виборчий округ № 207, який у Верховній Раді України представляє народний депутат Анатолій Євлахов.

Усі вони за результатами зовнішнього незалежного оцінювання набрали найбільшу кількість балів.

Серед учнів Городнянського району найвищий результат – 592 бали – належить Максиму Зубенку з районної гімназії. Учениця Городнянської загальноосвітньої школи № 2 Анастасія Терещенко набрала 577 балів, представник Смичинської ЗОШ Тарас Галайда – 569.

На Коропщині ліпше за всіх пройшли тести  коропчанин Михайло Простак зі школи імені Т.Г. Шевченка (569 балів), Марина Зінченко з Атюшівської загальноосвітньої  школи імені Станіслава Ковтуна  (567) і Поліна Клименко з Радичівської ЗОШ (565,5).

У Корюківському районі найвищу кількість балів набрали представниці міської гімназії Аделіна Лопачук (556) і Ольга Рубей (553), а також учениця Савинківської школи Жанна Романенко (526).

У Новгород-Сіверському районі перемогли одразу три представниці гімназії № 1: Анна Корицька, Валентина Пурига  і Перекута Анастасія. Вони набрали 581, 575 і 574 бали відповідно.

У Семенівському районі також відзначилися одразу три представники районної гімназії № 2. Діана Багнюк, Марина Меднікова і Ольга Вербицька набрали 588, 581 і 552 бали відповідно.

На Сновщині найліпші результати показали гімназисти Катерина Зінченко (564,5) і Роман Паін (540), а також учениця міської ЗОШ № 1 Дар’я Турченко (542).

У Сосницькому районі всі три призових місця вибороли юнаки. Представник гімназії імені О.П.Довженка Валерій Аксьоненко набрав 567 балів, Всеволод Жабко (Спаська загальноосвітня школа) – 542, Роман Іващенко (Авдіївська ЗОШ) – 528.

Під час церемонії нагородження кожному з переможців було вручено грамоту і грошову премію.

Нагороди від імені народного депутата України Анатолія Євлахова вручив його помічник-консультант Владислав Мозговий.

«Мрійте, і ваші мрії збудуться! Більше спілкуйтеся, беріть активну участь у громадському житті, навчайтеся. Це стане хорошим фундаментом у вашому подальшому самостійному житті», – передав він молоді слова народного депутата.

Владислав Мозговий також закликав юнаків і дівчат повертатися у рідний край після навчання, розбудовувати малу батьківщину.

Як і в попередні роки, урочистий захід відбувся у туристично-готельному комплексі «Бреч», розташованому в однойменному селі неподалік районного центру Корюківка.

Під час відвідування ТГК «Бреч», який добре відомий кіньми гановерської породи, юнаків і дівчат ознайомили з історією комплексу, умовами та специфікою догляду за тваринами, проведення змагань з конкуру і виїздки.

Гості відвідали «Зал слави», присвячений перемогам на різноманітних змаганнях, дізналися багато цікавого про роботу тренерів і особливості догляду за тваринами.

Крім того, екскурсовод показав їм архітектурні, ландшафтні та скульптурні пам’ятки.

Після екскурсії спеціально для переможців було організовано обід у ресторані «Сильвер» і відпочинок у басейні.

Фотозвіт тут.

Прес-служба народного депутата