Родинне свято у Сосниці

Сьогодні, 9 вересня, народний депутат України Анатолій Євлахов узяв участь у святкуванні Дня Сосниці та відкритті пам’ятного знаку за мотивами гербу селища.

Святкові заходи почалися з урочистого відкриття металевої скульптури, яка символізує герб Сосниці (зображення ведмедя, що лізе на сосну з вуликом).

Композицію, яку  встановили на перехресті вулиць Чернігівська і Корнєва, витворив місцевий коваль Віталій Онищенко. Майстер не взяв винагороди за свою роботу, зробивши землякам і рідному місту подарунок до свята.

Анатолій Євлахов та інші почесні гості розв’язали символічну стрічку, яка була зав’язана на новій скульптурі, і привітали сосничан з появою нового об’єкту, що, безумовно, стане окрасою населеного пункту і туристичною візиткою Сосниці.

Треба зазначити, що це ще не остаточний варіант пам’ятного знаку, присвяченого гербу селища. Згодом навколо скульптури з’являться металеві паркан і арка, які також створить Віталій Онищенко. Крім того, у планах місцевої влади облаштувати навколо композиції газон із автоматичним поливом і новий бордюр.

А поки що до Дня Сосниці біля скульптури з’явився новий асфальт. Кошти на ремонт дороги надійшли завдяки сприянню народного депутата України Анатолія Євлахова.

Після відкриття пам’ятника Анатолій Євлахов здійснив коротку екскурсію Сосницею, яку для нього провів селищний голова Андрій Портний.

Під час спілкування вони обговорили поточні проекти благоустрою селища, перспективи подальшого освітлення вулиць, оглянули нещодавно збудовану капличку у парку.

Святкові заходи продовжилися молебнем на центральній площі, козацькою ходою, привітаннями і концертною програмою.

– Хочу всіх привітати з Днем міста, бо для мене Сосниця – це місто, а не селище, – зазначив  Анатолій Євлахов у своєму вітальному слові і закликав сосничан активно генерувати ідеї, пообіцявши у межах своїх повноважень залучати на реалізацію майбутніх проектів якомога більше коштів із державного бюджету.

Наприкінці своєї робочої поїздки народний депутат ознайомився з виставковими стендами місцевих навчально-виховних закладів і організацій, поспілкувався з представниками сіл, що увійшли до Сосницької об’єднаної територіальної громади, привітав усіх зі святом.

Фотозвіт тут.

Прес-служба депутата