РОДИННЕ СВЯТО У НОВГОРОДІ-СІВЕРСЬКОМУ

У суботу, 16 вересня, народний депутат України Анатолій Євлахов завітав у Новгород-Сіверський і взяв участь у святкуванні Дня міста і 74 річниці визволення від нацистських окупантів.

Святкові заходи почалися з патріотичного флешмобу на центральній вулиці міста, в якому взяли участь дитячо-юнацькі колективи.

Далі місцеві жителі й гості завітали до міського парку, де підприємці та організації міста влаштували виставку власної продукції, декоративно-прикладного мистецтва і стенди, присвячені своїй діяльності.

Тут же, в парку, відбулася презентація найдовшого бутерброду з салом і фестиваль вуличної їжі «Пиріг-фест», крім того, всіх охочих пригощали традиційним кулешем.

Святкові заходи продовжилися молебнем на стадіоні, виступами вихованців спортивних секцій і творчих колективів, привітаннями від гостей.

Крім Анатолія Євлахова, новгород-сіверців зі святом привітали народні депутати України Олег Купрієнко, Юрій Мірошниченко, депутати обласної ради Сергій Сергієнко і Тетяна Ковальчук, представники сусідніх міст: Корюківський міський голова Ратан Ахмедов, Сосницький селищний голова Андрій Портний і секретар Шосткинської міської ради Олена Чанцева-Коваленко.

– Хочу всіх привітати зі святом. Головне, що хочу сказати, ми всі пишаємось історією Новгорода-Сіверського, але, не дивлячись на славетне минуле, я хочу, щоб Новгород-Сіверський мав ще більш яскраве майбутнє. Воно можливе, коли ми всі разом докладемо зусиль для того, щоб змінювати інфраструктуру міста, робити цікаві проекти для дітей, літніх людей, – зазначив  Анатолій Євлахов у своєму вітальному слові.

Він також зауважив, що для щасливого майбутнього потрібно вирішити демографічну проблему. Без цього, якщо в місті не стане людей, реалізація проектів є недоречною.

Фотозвіт тут.

Прес-служба депутата