ПАМ’ЯТІ ПОЕТА

У понеділок, 18 вересня, у читальному залі Городнянської центральної бібліотеки відбулась презентація книги поета Олега Мартиненка «Я помолюсь тебе дыханьем…».

Книга вийшла у світ завдяки групі земляків-однодумців поета, уродженця Городні, у яких зберігалися маловідомі твори Олега Мартиненка. Фінансову підтримку проекту надали народний депутат України Анатолій Євлахов і Городнянська міська рада.

Вагомий вклад у створення видання внесли міській голова Андрій Богдан, журналіст Леонід Якубенко, городнянці Микола і Валентина Хмеленок, які набрали і зверстали тексти, та інші.

Під час презентації виступили поціновувачі творчості поета, які поділилися своїми думками і спогадами. Майже кожен із промовців декламував вірші Олега Мартиненка, що припали йому до душі.

Також на презентації пролунали пісні на слова Олега Мартиненка і музику Євгенія Нікітіна. Ці пісні лунали в запису та у виконанні Валентини Хмеленок і ансамблю «Ветеран».

Народний депутат України Анатолій Євлахов знайшов час у щільному графіку і завітав на презентацію. Він зазначив, що його внесок у цю справу невеликий, але підтримувати подібні мистецькі проекти – справа кожної небайдужої людини.

–Я прочитав вірші Олега Мартиненка, вони мені сподобалися. Тож я із задоволенням підтримав видання книги талановитої людини, – сказав він на заході.

Анатолій Євлахов також подякував усім, хто був причетний до роботи над збіркою.

– Дякую, що є такі люди, які дбають про культурну спадщину свого міста, – зазначив він.

По закінченню презентації учасники заходу відвідали місце поховання поета на міському цвинтарі та поклали на його могилу квіти.

Фотозвіт тут.

Прес-служба депутата