РОДИННЕ СВЯТО У ГОРОДНІ

У суботу, 23 вересня, народний депутат України Анатолій Євлахов узяв участь в урочистостях, присвячених Дню Городні, 94 річниці створення району і 74 річниці вигнання нацистських окупантів.

Урочисті заходи розпочалися мітингом біля Братньої могили загиблим воїнам-землякам, де з річницею вигнання нацистських окупантів присутніх вітали міський голова Андрій Богдан, ветерани Другої Світової війни, учасники Антитерористичної операції.

Наприкінці мітингу присутні вшанували пам’ять загиблих покладанням квітів до меморіального комплексу.

Святкування продовжилось театралізованою урочистою ходою центром міста представників сільських рад, підприємств, організацій, після чого розпочалося урочисте відкриття свята.

Сільські ради презентували святкові тематичні подвір’я, прикрашені рушниками, квітами і садовиною, а на міському стадіоні проходили спортивні змагання.

– Ми маємо пишатися не тільки славетним минулим Городні, а думати про майбутнє. Тож я хочу, щоб ви мріяли, бо мрії збуваються, – зазначив  Анатолій Євлахов у своєму вітальному слові до городнянців.

Крім цього, він пообіцяв свою допомогу у розбудові міста, зокрема, відкрити новий стадіон, а також закликав містян активно долучатися до роботи місцевої влади, не бути байдужими до долі рідного краю.

– Активні люди змінюють простір, – наголосив народний депутат, – навіть за умови недостатнього фінансування з боку держави саме активні люди можуть спрямувати ці кошти на реалізацію необхідних проектів.

Фотозвіт тут.

Прес-служба депутата