ГОРОДНЯНЩИНА: МАЙБУТНЄ І СЬОГОДЕННЯ

У п’ятницю, 3 листопада, народний депутат України Анатолій Євлахов здійснив чергову робочу поїздку в округ.

Цього разу депутат відвідав Городнянський район.

Свою поїздку Анатолій Євлахов розпочав з районного центру, де завітав до православного храму святого Василя, біля якого планується збудувати дитячий майданчик.

Далі народний депутат разом із представниками місцевої і районної влади, відвідав міський стадіон, на якому тривають роботи по встановленню поля зі штучним покриттям.

Державні кошти для будування цих об’єктів соціальної галузі надійшли у місцевий бюджет саме завдяки сприянню народного депутата.

«Своїм завданням вважаю, по-перше, забезпечити надходження коштів для побудови соціальних об’єктів, по-друге, контроль за їх цільовим використанням», – наголосив Анатолій Євлахов під час відвідування стадіону.

Наступним закладом, у який завітав народний обранець, стала місцева дитячо-юнацька спортивна школа. Анатолій Євлахов зустрівся з керівником закладу і тренерським колективом, обговорив з ними проблеми та перспективи розвитку школи, потреби в ремонті  приміщення й оновленні спортивного інвентарю. Шанований гість завітав до закладу не з порожніми руками, а подарував для вихованців ДЮСШ кілька м’ячів. Він також запропонував керівництву школи і тренерам скласти список необхідного спортивного інвентарю, щоби врахувати його при формуванні наступних бюджетних витрат на соціальний розвиток.

«Озвучуйте свої потреби, генеруйте ідеї, а ми їх будемо реалізовувати, враховувати при формуванні бюджетів», – зазначив депутат під час зустрічі.

У межах програми робочої поїздки на Городнянщину Анатолій Євлахов також завітав до районної гімназії, де ознайомився з ходом ремонтних робіт санітарних вузлів. Крім того, директор навчального закладу ознайомив депутата з робочим проектом створення кабінету медіатеки.

Після гімназії народний депутат відвідав районний будинок культури, де взяв участь в урочистих заходах, присвячених Дню працівника соціальної сфери. Анатолій Євлахов привітав соцпрацівників і ветеранів галузі з професійним святом, побажав їм усього найкращого і вручив керівнику територіального центру соціального обслуговування Наталії Семеновій сертифікат на закупівлю нового автомобілю «Рено» для закладу.

«Ви турбуєтесь про людей, а держава не завжди турбується про вас, тож я хочу переламати цю ситуацію, і з наступного року ми починаємо програму, у межах якої плануємо підтримувати працівників соціальної сфери», – наголосив він.

Наприкінці робочої поїздки народний депутат заїхав у село Вихвостів, де відвідав місцевий храм і сільськогосподарське товариство «Віра», яке займається тваринництвом і вирощенням зерна.

«Мені завжди приємно бачити такі села, такі успішні товариства, як «Віра», керівництво і колектив якого не тільки зберегли попередні здобутки, а й кожного року нарощують обсяги виробництва», – зазначив Анатолій Євлахов під час зустрічі з керівником СТОВ Миколою Кондренком.

Народний депутат також зустрівся з представниками колективу СТОВ «Віра», жителями Вихвостова, з якими обговорив проблеми та перспективи створення об’єднаної територіальної громади, основні реформи, які тривають у країні, демографічний стан і ринок земель.

На завершення поїздки народний депутат ознайомився з результатами робіт по вуличному освітленню Вихвостова. Освітлення села відбулося за кошти державної субвенції, які надійшли в місцевий бюджет за сприяння Анатолія Євлахова.

«Сучасні енергоощадні технології дають змогу освітлювати населені пункти за невеликі кошти, суттєво економити кошти бюджету. Усі міста і села мають модернізувати чи побудувати систему освітлення, тому що це робить життя людей комфортним і безпечним. У першу чергу, це необхідно для безпеки пішоходів і дорожнього руху», – наголосив народний депутат.

Фоторепораж тут.

Прес-служба депутата