ПОДАРУНКИ ШКОЛІ МИСТЕЦТВ

У п’ятницю, 10 листопада, комунальний заклад «Городнянська школа мистецтв імені Лідії Кондрашевської» відзначив своє 50-річчя.

Перед початком урочистих заходів, присвячених ювілею, до комунального закладу передали подарунок народного депутата України Анатолія Євлахова – нові музичні інструменти.

Саксофон, акордеон і трубу директорці закладу Ірині Непопенко вручив помічник-консультант народного депутата Владислав Мозговий.

Він також передав привітання Анатолія Євлахова з нагоди ювілею і слова вдячності за невтомну працю педагогів і високі результати учнів.

«Городня – одне з найкультурніших міст області, а учні школи мистецтв неодноразово доводили високий рівень своєї підготовки на конкурсах», – неодноразово наголошував народний депутат під час робочих поїздок до виборчого округу.

Уперше відвідавши Городнянську школу мистецтв, Анатолій Євлахов звернув увагу на стан і вік інструментів, на яких навчалися діти, і пообіцяв докласти зусиль для виправлення ситуації. Напередодні 50-річного ювілею закладу народний депутат свою обіцянку виконав.

Нові музичні інструменти відомих виробників «Yamaha» і «Hohner» загальною вартістю 150 тисяч гривень були придбані за рахунок субвенції на соціально-економічний розвиток, яка надійшла з державного бюджету за сприяння народного депутата.

Фоторепораж тут.

Прес-служба депутата