ПРІОРИТЕТ – СОЦІАЛЬНО ВАЖЛИВІ ОБ’ЄКТИ

Учора, 23 листопада, народний депутат України Анатолій Євлахов, разом із головою Чернігівської обласної державної адміністрації Валерієм Кулічем, відвідав з робочим візитом Коропський та Сосницький райони.

Коропський район

Чергова робоча поїздка почалася з Коропа, де народний обранець узяв участь в урочистому відкритті спортивного майданчика для міні-футболу. Це футбольне поле зі штучним покриттям побудували у межах ініціативі  Анатолія Євлахова «Тисяча сердець – одна гра». За його сприяння у місцевий бюджет надійшли й кошти для будівництва спортмайданчика.

«Мені дуже приємно відкривати цей об’єкт. Коли ми 2 роки тому починали проект, то думали, що не вистачить коштів. Але у мене була мрія побудувати такі поля в кожному районному центрі. Цього року ми завершуємо спорудження подібних об’єктів в райцентрах і вже плануємо спорудження таких полів у великих селах округу. Загальна їх кількість до 2020 року, я думаю, буде десь 12-15», – наголосив Анатолій Євлахов.

За його словами, велику підтримку проекту надав голова Чернігівської обласної державної адміністрації Валерій Куліч.

Народний депутат подякував йому за допомогу, і побажав спортивній Коропщині розвитку і перемог.

Крім того, Анатолій Євлахов подарував юним спортсменам кілька футбольних м’ячів.

Далі гості завітали до Коропської центральної районної лікарні, де Анатолій Євлахов вручив головному лікарю Стефанії Мироновій два сертифікати: на придбання автомобіля Рено Дастер вартістю 365 тисяч гривень для Коропського центру первинної медико-санітарної допомоги і на закупівлю медичного обладнання для ЦРЛ на суму 660 тисяч гривень.

Головний лікар розповіла гостям про матеріально-технічну базу відремонтованого поліклінічного відділення, а також про хід ремонтних робіт головного корпусу ЦРЛ.

Народний депутат залишився задоволений побаченим результатом і подякував головному лікарю за відповідальне ставлення до ремонту й ентузіазм.

«Я ніколи не втручаюсь у хід ремонтних робіт, це справа керівника установи. Моє завдання – сприяння надходженню необхідних коштів на ремонт соціально важливого об’єкту і подальший контроль за цільовим використанням грошей», – зазначив він.

Сосницький район

Наступним пунктом робочої поїздки народного депутата було ознайомлення з ремонтом 3-кілометрової ділянки автомобільної дороги між селами Філонівка і Спаське Сосницького району.

Нещодавно цю найгіршу ділянку автошляху Т-2516 було відремонтовано. Працівники «Укравтодору» уклали 4350 тонн асфальтобетону, нанесли розмітку, встановили металеве бар’єрне огородження. Наразі тут тривають роботи з укріплення узбіччя щебенем.

На ремонт дороги витрачено 9,8 мільйона гривень, які надійшли завдяки «митному експерименту» (кошти від перевиконання митних платежів), одним із ініціаторів якого був Анатолій Євлахов.

Загалом від перевиконання плану надходжень на митниці цього року область отримала 203 мільйони гривень.

«Митний експеримент» показав свій успіх. Зараз триває дискусія: продовжувати його чи не продовжувати. Я вважаю, що його треба продовжувати. Дороги, які відремонтовано в Чернігівській області, це приклад того, як він діє. Це приклад того, як правильно розподіляти кошти державного бюджету. Тому я буду наполягати, щоби «митний експеримент» продовжили, щоб і далі ремонтували дороги на ці кошти», – наголосив народний депутат.

У Сосниці він узяв участь в урочистому відкритті спортивного майданчика для міні-футболу, розташованому на території гімназії імені О. П. Довженка. Це футбольне поле зі штучним покриттям також побудували у межах ініціативі  Анатолія Євлахова «Тисяча сердець – одна гра».

«Черговий спортивний майданчик, відкритий у 207 окрузі, минулого року ми розпочали дуже важливий для спорту і соціального розвитку проект –  будівництво сучасних міні-стадіонів. Нині маємо хороші результати і не збираємось зупинятись на цьому», – зазначив нардеп.

За його словами, приблизна вартість одного такого міні-поля – близько 1,5 мільйона гривень, у залежності від розташування, а гарантійний  строк – 10 років.

Юним спортсменам, які будуть грати у футбол на новому полі, народний депутат подарував кілька м’ячів.

Далі Анатолій Євлахов відвідав гімназію імені О. П. Довженка (тут триває часткова заміна даху), районний будинок культури (повна заміна даху і  частково – віконних блоків), місцевий парк «В’юнище” (у межах програми «Дітям на радість», яку започаткував депутат, тут встановлено дитячий майданчик), де також ознайомився з ходом ремонтних робіт.

Наприкінці робочої поїздки в округ Анатолій Євлахов завітав у дошкільний навчальний заклад «Сонечко», де триває заміна теплотраси й переобладнання котельні для опалення твердим паливом. За словами Сосницького селищного голови Андрія Портного, витрати бюджетних коштів на паливо після переобладнання котельні зменшаться майже у 3 рази.

Коментуючи побачене, народний депутат України Анатолій Євлахов зазначив: «У більшості районних центрів 207 округу вдалося закрити питання користування газом. У результаті економія становила від 3 до 5 разів. За умови, що місцева громада буде використовувати свою деревину, наприклад, аварійних дерев. І це суттєва економія для місцевих бюджетів. Крім того, місцеве паливо  –це додаткові робочі місця сезонним робітникам, додатковий дохід місцевим лісгоспам. Гроші залишаються на місці, а не йдуть закордон у вигляді валютної виручки трейдерів».

Фоторепортаж тут.

Прес-служба депутата