Візит на Сіверщину

У середу, 13 грудня, народний депутат України Анатолій Євлахов відвідав із робочим візитом місто Новгород-Сіверський.

Робоча поїздка народного депутата розпочалася із зустрічі з представниками громад Новгород-Сіверського району.

На заході, який відбувся у районному будинку культури, Анатолій Євлахов розповів про реалізацію проектів, спрямованих на покращення надання якісної медичної допомоги жителям Сіверщини, вирішення нагальних проблем життєдіяльності сільських населених пунктів, будівництва дитячих і спортивних майданчиків, а також покращення матеріально-технічної бази дитячих навчальних закладів.

За сприяння народного депутата цього року вдалося направити у район кошти державного бюджету, на які придбали 52 велосипеди (загальна вартість 120 тисяч гривень) для медпрацівників, 21 медичну сумку з комплектами надання первинної медичної допомоги, у тому числі 12 фельдшерських і 9 лікарських (загальна вартість 175 тисяч гривень).

Крім того, у Грем’ячі – найбільшому селі району – цьогоріч буде реалізовано інфраструктурний проект вуличного освітлення загальною вартістю  850 тисяч гривень, а також побудували три дитячі майданчики у селах Смяч, Дегтярівка і Лизунівка.

Сучасне освітлення вартістю понад 700 тисяч гривень буде побудоване і в місті Новгород-Сіверський на ділянках доріг, які визначив виконком.

Для дитячої музичної школи придбали цифрове піаніно, мікшер (пульт для управління електронними музінструментами), акустичну систему, акордеон, скрипку, флейту, два радіо-мікрофони, монітор-підсилювач, ноутбук і телевізор.

Ще 50 тисяч було витрачено на потреби гімназії імені Б. Майстренка, для якої придбали боксерський ринг, спортивне обладнання для тренування і сучасну захисну екіпіровку.

Коментуючи виділення коштів на соціально-економічний розвиток Сіверщини, Анатолій Євлахов зазначив, що головне для нього – не втручатись у їх розподіл. «Я не беру участі у розподілі цих коштів, я не нав’язую постачальників. Керівники установ самі розподілять їх на найважливіші потреби, які вони знають краще за інших. Моє завдання, як народного депутата, представника 207 округу у Верховній Раді, це контроль за їх використанням. Для мене найважливіше, щоби ці кошти надійшли на добрі справи, від яких люди будуть отримувати задоволення», – наголосив він.

Народний депутат також поділився робочими планами на наступний рік. За його словами, 2018-го року варто приділити увагу підтримці територіального центру соціального обслуговування, а також центральній районній лікарні. На лікарню цього року від депутата надійде понад 200 тисяч гривень, а наступного – ще понад мільйон. Також він розповів про подальшу реалізацію проекту будівництва спортивних об’єктів, зокрема двох стадіонів зі штучним покриттям у Новгороді-Сіверському і в одному з найбільших сіл району, в якому саме  – районна громада вирішить самостійно.

Крім того, на зустрічі обговорили питання тарифної політики, надання субсидій населенню, ціноутворення на молоко, загальнодержавної програми будівництва нових ФАПів, ремонту Грем’яцької загальноосвітньої школи, розвитку туризму і відновлення діяльності місцевої бази відпочинку «Десна», а також багато інших проблем, які турбували місцевих жителів.

Після зустрічі народний депутат відвідав медичне училище, центр дитячої та юнацької творчості, дитячу музичну школу, гімназію імені Б. Майстренка, територіальний центр соціального обслуговування, станцію юних техніків і спортивно-патріотичний клуб «Горислав».

«Ми повинні більше уваги приділяти дітям, щоби вони більше займалися спортом, обирали здоровий спосіб життя, і людям поважного віку – для них має бути забезпечене дозвілля і обслуговування, у тому числі медичне. У всіх країнах після пенсії життя починається, а у нас чомусь воно закінчується. Це неправильно, цю ситуацію треба виправляти», – наголосив депутат за результатами робочої  поїздки.

Фотозвіт тут.

Прес-служба депутата