НЕ ЗГАСНЕ СВІЧКА НАШОЇ ПАМ’ЯТІ

У перший день березня у Корюківці вшанували пам’ять майже 7 тисяч жителів міста, безвинно вбитих під час Другої світової війни.

Біля Меморіалу жертвами Корюківської трагедії відбувся траурний мітинг-реквієм, присвячений 75 роковинам трагічних подій березня 1943 року, в якому взяли участь народні депутати України Анатолій Євлахов і Олег Купрієнко, представники обласної, районної та місцевої влад, громадських організацій, містяни.

Присутні згадали доленосні події тих воєнних років, вшанували хвилиною мовчання пам’ять безвинно вбитих, поклали до постаменту квіти, встановили лампадки, священики відправили заупокійну літію.

«Корюківка має стати національним символом скорботи, і пам’ять про жертви цієї трагедії, яку замовчували за радянських часів, мають бути увічнені на державному рівні», – зауважив на траурному заході народний депутат України Анатолій Євлахов.

Він також подякував голові наглядової ради – президенту ПАТ «Слов’янські шпалери – КФТП» Анатолію Бондарю за допомогу у спорудженні пам’ятної каплиці на місці перепоховання загиблих в урочищі Гай неподалік Корюківки.

Саме там, на території Музейно-меморіального комплексу пам’яті жителів населених пунктів України, знищених нацистськими окупантами, кілька років тому перепоховали останки загиблих найбільшої за кількістю жертв трагедії Другої світової війни в Європі.

Під супровід духового оркестру представники офіційних делегації, духовенства і громадськості поклали до братських могил жертв Корюківської трагедії траурні гірлянди та квіти, встановили лампадки.

Присутні схилили голови у скорботі та вшанували пам’ять жертв трагедії хвилиною мовчання.

На знак світлої пам’яті спільно помолились за загиблими у Другій світової війні, пролунали залпи військового салюту.

Фоторепортаж тут.

Прес-служба народного депутата