ГІМН ОБДАРОВАНОСТІ

У п’ятницю, 27 квітня, народний депутат України Анатолій Євлахов здійснив чергову робочу поїздку в округ.

Цього разу метою його візиту став Городнянський район.

Свою поїздку Анатолій Євлахов розпочав із районної гімназії, ремонт якої перебував на його особистому контролі з 2015 року, з самого початку  депутатської каденції.

Цього разу народний обранець ознайомився із завершенням ремонту санітарних вузлів, однією із головних умов якого була наявність гарячого водопостачання.

«Гаряча вода повинна бути в кожному навчальному закладі. Це одна із основних умов особистої гігієни, щоденна необхідність», – наголосив Анатолій Євлахов під час огляду відремонтованих санвузлів.

Директор навчального закладу Михайло Федоренко також показав депутату медіа-центр із сучасним обладнанням, після чого Анатолій Євлахов узяв участь в урочистому заході, присвяченому нагородженню переможців всеукраїнських і обласних олімпіад і конкурсів.

Усіх 22-х учнів, які вибороли призові місця на інтелектуальних змаганнях, народний депутат нагородив грошовими преміями, призовий фонд яких склав 10 тисяч гривень.

«Із маленьких перемог складаються великі, із маленьких талановитих людей виростають великі люди. Перемагайте, ніколи не припиняйте отримувати нові знання. Освіта це постійний процес, ви маєте вчитися не тільки в школі, а все життя», – сказав народний депутат у вітальному слові і побажав юнакам і дівчатам бути наполегливими та успішними.

Наприкінці робочої поїздки народний депутат відвідав село Вихвостів і сільськогосподарське товариство «Віра», де зустрівся з місцевими жителями, з якими обговорив основні реформи, що тривають у країні, демографічний стан Чернігівщини й 207-го округу, а також проблеми і перспективи створення об’єднаної територіальної громади.

«Добре, що ви вирішили об’єднатися, пройшли процедурні питання. Тим більше, що у вас є всі умови для створення успішної громади, наприклад, те ж саме товариство «Віра». Тож, думаю, вам вистачить надходжень для нормального функціонування. Шкода, що ви не зробили цього раніше, могли б щороку отримувати відповідні кошти з бюджету», – зазначив Анатолій Євлахов.

Як приклад, він навів Кіптівську ОТГ, що об’єдналася однією з найперших в області і кожного року отримує з державного бюджету суттєву фінансову підтримку.

Фоторепораж тут.

Прес-служба депутата