Анатолій Євлахов випускникам: «Бажаю вам стати успішними»

23 черваня народний депутат України Анатолій Євлахов, спільно з Олегом Ляшком, лідером Радикальної партії, та її членами Василем Амельченком та Олегом Купрієнком, відвідали Сновськ та Корюківку. Цього дня одинадцятикласники шкіл цих населених пунктів святкували свій Випускний вечір. Їм і давав настанови на майбутнє народний депутат, вітав з першим кроком у доросле життя.

Під час поїздки, вчергове, Анатолій Євлахов завітав до локомотивного депо «Сновськ». Там, окрім розмови з керівництвом підприємства, Анатолій Сергійович поспілкувався з його працівниками та просто мешканцями Сновська, котрі зверталися до нього зі своїми бідами та питаннями. Під час цих розмов зʼясувалося, що рівень довіри місцевих жителів до народного депутата надзвичайно високий.

Виконуючий обов’язки керівника депо Сергій Котляревський порадував депутатський десант обнадійливою інформацією: не дивлячись ні на що, замовлення на ремонт техніки є, локомотивне депо – затребуване у сучасних реаліях підприємство в масштабах України. Інша проблема – відсутність молодих кадрів.

Побувала делегація депутатів і в Сновській музичній      школі. Директор навчального закладу Ольга Свистунова разом зі своїми вихованцями підготували короткий музичний концерт для гостей. Талановиті учні виконували музичні композиції на новеньких, придбаних за сприяння Анатолія Євлахова, інструментах.

На тому вояж депутатів освітніми закладами Сновька не завершився. Побували вони і в спортивній школі (де спільними зусиллями депутати облаштували нове поле), і в вищому професійному училищі лісового господарства. Говорили про одне: освіта для нинішньої молоді – головне завдання. Вона має бути та якісною.

− Коли мені кажуть, що, якщо в селі закриють школу, воно помре, я відповідаю: якщо в селі закривають школу, то воно вже померло, − наголосив Анатолій Євлахов. – Діти мають отримувати такий рівень знань, котрий дозволить їм у подальшому вступити до вишу, а надалі стати достойним конкурентом на ринку праці. Що краще: десять років з комфортом добиратися до школи і все подальше життя пустити під укіс, чи десять років ходити або їздити шкільним автобусом нехай і далі в навчальний заклад, зате здобути хороші та міцні знання, котрі в подальшому стануть фундаментом для повноцінного розвитку особистості? І нехай, закриття малочисельних шкіл і непопулярне, зате таке потрібне сьогодні, рішення.

У продовження освітньої теми, народні депутати відвідали міський будинок культури, де того вечора проходив випускний.

Головною настановою для цьогорічних випускників від Анатолія Євлахова стало побажання їм не загубитися у вирі дорослого життя, яке відкривається перед ними, кожному знайти свої місце і стати успішними.

Депутатський маршрут у Корюківці також пролягав через навчальні заклади. Чи не найголовнішою подією для колективу Корюківської ЗОШ №4 стало відкриття на її території футбольного поля зі штучним покриттям, на якому депутати Верховної Ради та місцеве керівництво розіграли першу волейбольну партію. Присутні при цьому школі, вболівали кожен за своїх улюбленців. А після імпровізованого матчу, отримали від Анатолія Сергійовича футбольні м’ячі, які тут же спробували застосувати у грі.

Останнім пунктом візиту делегації стала центральна площа Корюківки. На якій, не дивлячись на дощ, проходив випускний бал. 150 випускників отримали подарунки, побажання та настанови від кожного з депутатів.

А наприкінці свого візиту, Анатолій Євлахов порадував не лише випускниць, а й інших представниць прекрасної статі, обдарувавши їх трояндами.

Фоторепортаж тут.

Прес-служба народного депутата