«Ми робимо з Корюківки місто, яким пишається вся Україна»

28 липня 361 День міста відсвяткувала Корюківка. Привітати її мешканців приїхав народний депутат України Анатолій Євлахов.

− Від щирого серця вітаю всіх зі святом, − звернувся до корюківчан народний депутат. – Я радий, що місто є лідером Чернігівської області по всіх питаннях. Ми робимо з Корюківки, маленького містечка на Сіверщині місто, яким пишається не тільки Чернігівщина, а й вся Україна. Корюківська районна лікарня – єдина в області, котра уклала договір з Центром здоровʼя. Ми єдині, де є приріст населення в області. Ми не вимираємо, ми йдемо вперед. Будьте успішними, любіть своє місто! Зі свого боку, роблю усе можливе для Корюківки. Сподіваюся, що зможу ще більше. Дякую голові Ратану Ахмедову та всім, хто приймав участь в організації свята.

Також Анатолій Сергійович вручив грамоту Верховної ади головному лікареві Ради головному лікареві комунального підприємства «Корюківський районний Центр первинної медико-санітарної допомоги» Світлані Лещенко:

− Ця грамота не тільки від мене, а й від решти депутатів, − зауважив Анатолій Євлахов.

Таку ж грамоту отримав  і Володимир Лукʼяінець, завідував хірургічним відділенням районної лікарні.

Також народний депутат запевнив корюківчан, що упродовж кількох тижнів у місті зʼявиться новий спортивний майданчик, оснащений вуличними тренажерами. А в рамках програми «Тисячі сердець – одна гра» Анатолій Сергійович пообіцяв завершення будівництва футбольних полів зі штучним покриттям до жовтня 2018 року.

А далі народний депутат пішов у народ. Разом з корюківчанами розважався на святі, між тим не забуваючи спілкуватися з місцевими жителями. Багато хто, особливо молодь, просили народного депутата сфотографуватися з ними.

Жителі Корюківкип зауважували, що їм імпонує простота та доступність Анатолія Євлахова, котрий не загороджується від них охороною, не ховається в автівці чи чиновницьких кабінетах.

Фотозвіт  тут.

Прес-служба народного депутата