Анатолій Євлахов ярмаркував у Коропі

28 липня у райцентрі Короп відбувся традиційний Троїцький ярмарок, на який приїздив народний депутат України Анатолій Євлахов.

Пройшовши урочистою ходою разом з очільниками району та громади і почесними гостями, народний депутат завітав на святковий захід. На ньому, кожна громада району готував костюмований номер, таку собі міні-виставу. Анатолій Сергійович захоплено спостерігав за дійством.

У вітальному слові побажав мешканцям Коропщини всіляких гараздів:

− Хочу побажати вам мирного неба, яскравого сонця, щоб кожен з вас був успішною людиною, бо з успішних людей складається успішна країна.,

Не обійшлося і без нагородження. Так, Анатолій Євлахов вручив почесну грамоту Верховної Ради головному лікареві Коропської районної лікарні Стефанії Мироновій. Розчулена Стафанії Василівна щиро обіймала народного депутата, дякувала за визнання. Натомість Анатолій Сергійович підкреслив, що побільше  б таких головних лікарів, котрі на своєму місці не тільки з медичного, а й з адміністративного боку. Адже, якщо лікарня потребує допомоги, Стефанія Василівна її доб’ється.

− Хто стукає, тому відчиняють, − запевнив народний депутат.

Чи не найбільшого захоплення у Анатолія Сергійовича викликала концертна програма села Атюші. Він з цікавістю слухав  та аплодував.

Крокуючи ярмарковими ятками, Анатолій Євлахов не забував вислухати не тільки святкові номери, а й проблеми місцевих жителів. Поговорив з кожним бажаючим, порадив куди звернутися з того чи іншого питання.

Багато хто з мешканців Коропщини просто хотів сфотографуватися з народним депутатом та дякували за підтримку, котру він надає об’єднаній громаді.

Фотозвіт тут.

Прес-служба народного депутата